Вхід до особистого кабінету

07.03.2019

Привітання з 8 березня!

Любі жінки!
Вітаємо вас з прекрасним святом весни і краси! Від щирого серця бажаємо вам яскравого весняного настрою, запаморочливої любові і сімейного благополуччя. Нехай приємні миті свята назавжди поселятися в вашій душі. Будьте здорові і радійте оточуючих сліпучими посмішками!
Колектив компанії AXOR INDUSTRY.

05.03.2019

Новий продукт - приховані петлі AXOR ELITE +

Компанія AXOR INDUSTRY представляє фурнітуру з прихованими петлями ELITE+. Діапазон застосування нового продукту включає: поворотні, відкидні, поворотно-відкидні і штульпові конструкції. Фурнітура ELITE+ розроблена для дерев'яних і ПВХ конструкцій.

28.02.2019

REHAU та AXOR провели спільні семінари для партнера

26 і 27 лютого в AXOR Academy представники REHAU і AXOR провели ряд навчальних заходів для співробітників і дилерів компанії «Світеп».
Навчання фахівців галузі - один з напрямків активної співпраці компаній AXOR і REHAU з партнерами. Навчальні центри компаній займають особливе місце в системах їх сервісної підтримки. Компанії впевнені, що постійний розвиток, навчання фахівців партнерів, їх технічна підкованість і висока обізнаність щодо продукції, допомагають підвищувати бізнес-показники, а також розвивати віконну галузь в цілому.

28.02.2019

«Нікс-М»: вивчення мотивації з метою ефективної комунікації

22 лютого в AXOR Academy пройшов тренінг на тему «Ефективна комунікація» для дилерів і співробітників компанії «Нікс-М».

Що впливає на вибір і рішення клієнта? Як спонукати його до дії? Які слова-якорі варто вживати в розмові? Ці та інші нюанси комунікація докладно розбиралися на даному тренінгу.


12.02.2019

В AXOR Academy пройшли тренінги для компанії «Екіпаж»

Як визначити особливості та потреби клієнта за зовнішнім виглядом і за першими його словами і жестами? Як знизити емоційне напруження в разі рекламацій, знаючи психотип клієнта і його очікування? Ці та інші питання вивчали, аналізували і практикували в групах співробітники нашого партнера - компанії «Екіпаж» - на тренінгах 7 і 8 лютого в AXOR Academy.

01.02.2019

AXOR і Steko: розвиток команд - це безперервний рух уперед

29 і 31 січня в навчальному центрі AXOR Academy проходили семінари для персоналу нашого надійного партнера - компанії Steko, на яких були присутні фахівці різних департаментів партнера: представники технічного відділу, департаменту маркетингу і відділу продажів.

30.01.2019

Фінал акції «Щаслива 7-ка AXOR» - в стилі казино

Свято, присвячене фіналу акції «Щаслива 7-ка AXOR», відбулося 26 січня у одному з найкращих заміських готелів України – GoodZone.
Нарешті відбувся довгоочікуваний розіграш та визначені головні переможці Акції 2018 року! Вечір був наповнений музикою, гумором, приємним спілкуванням, безліччю подарунків і, звичайно, незабутніми емоціями!

23.01.2019

Переможці 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»-2018

21 січня було визначено переможців фінального етапу фотоконкурсу в 2018 році. Переможцями 3-го етапу 2018 року стали: ПП Бабченко А.А., ЖК «Орільська надія»; компанія «Мтермо», ЖК «Петровський квартал»; компанія «Інбуд сервіс», скління школи №128, м. Київ. Вітаємо перможців! Заохочувальні призи від ТМ AXOR отримають компанії: «Геоком Рест», SunMax, ТД «Вікна Вінниця».

Увага! Фотоконкурс «Powered by AXOR» продовжено на 2019 рік!

17.01.2019

Огляд ринку СПК України за 2018 рік

Компанія AXOR INDUSTRY представляє огляд розвитку віконного ринку України за 2018 рік. У цьому огляді провідні компанії-виробники СПК України висловили свою думку і оцінки результатів 2018 року, а також прогнози на 2019 рік.

08.01.2019

«Меезенбург Казахстан» в гостях у AXOR

Наприкінці грудня 2018 року представники компанії «Меезенбург Казахстан» відвідали завод AXOR в Україні. Зустріч була дуже продуктивною. Були визначені вектори розвитку компаній і поставлені цілі спільної роботи на найближчі періоди.

20.12.2018

AXOR - з добрим серцем. Довгоочікувані мрії дітей з дитячого будинку.

За доброю традицією напередодні новорічних свят команда AXOR відвідала підшефний дитячий будинок - «Барвінок», м. Дніпро. Цікаво, що цього року перед святами у дітей була спільна робота з психологами. Діти намагалися формулювати свої мрії, висловлювати свої найпотаємніші бажання. І, звичайно, писали листи Дідові Морозу і Святому Миколаю...

22.10.2018

AXOR: освітні заходи важливі для розвитку галузі

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує активно працювати з представниками ОСББ. Не так давно гостями заводу AXOR були керуючі компанії житлових будинків міста Кривий Ріг. Минулого тижня, 11 жовтня, наша компанія взяла участь в освітньому заході для представників ОСББ міста Кам'янське.

12.10.2018

Краш-тест вікна з фурнітурою AXOR First Tilt (Вiдео)

Наприкінці вересня у Києві в рамках виставки «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» на стенді «Асоціації учасників ринку вікон і фасадів» компанія AXOR INDUSTRY продемонструвала нову фурнітурну систему безпеки від злому і випадкового відчинення вікон дітьми AXOR First Tilt у вікні від нашого партнера «Віконда». (Дане вікно з системою First Tilt було комплектувати на базі лінійки AXOR Smart Line S+).

12.10.2018

AXOR: підвищення інформативності громадян про сучасні вікна і енергозбереженні

6 жовтня в місті Кам'янське пройшов «День сталої енергії», в якому піднімалися такі важливі питання, як збереження енергоресурсів і популяризації знань з енергозбереження. Компанія AXOR INDUSTRY взяла участь у даному заході, розповівши жителям міста про важливі елементи сучасного та енергозберігаючого вікна.

12.10.2018

Привітання з Днем Захисника України

Шановні партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із наступаючим святом - з Днем Захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці.
Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, світлого настрою, радості, миру і добра!
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

10.10.2018

Виступ AXOR у відкритому семінарі «Енергоефективні віконні конструкції»

4 жовтня в місті Білгород-Дністровський пройшов відкритий семінар на тему: «Енергоефективні віконні конструкції: вибір, покупка, монтаж». Спікерами семінару були як представники академічної освіти, так і представники віконних виробничих компаній України. У даному семінарі компанія AXOR INDUSTRY взяла активну участь.

10.10.2018

Завод AXOR здивував делегацію з Німеччини

28 вересня завод AXOR відвідали представники виробничих компаній із Німеччини. Мета візиту - знайомство з підприємством AXOR і пошук спільних інтересів і спільних позицій бізнесів.

05.10.2018

Вітаємо з Днем вчителя

AXOR INDUSTRY вітає всіх вчителів, викладачів, педагогів, менторів семінарів та інших представників сфери освіти зі святом - Днем Вчителя! Бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров'я та щоденної радості.

05.10.2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

5 жовтня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури механічного факультету:  Черемисін Владислав, Боєв Олександр, Аксаков Микита, Ільченко Владислав.

01.10.2018

Вітаємо з Днем архітектури

Компанія AXOR INDUSTRY вітає з міжнародним професійним святом архітекторів і цінителів архітектурних шедеврів - із Всесвітнім днем архітектури!
Висловлюємо подяку всім представникам цієї творчої професії за вашу працю і внесок до світової спадщини!
Бажаємо кожному з вас творчого натхнення, нових ідей, вдалих проектів і неповторних архітектурних рішень.
З повагою, компанія AXOR INDUSTRY.

26.07.2018

Визначено переможців 2-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2018»

26 липня 2018 року було визначено переможців другого етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2018». Перемогу здобули компанії: "Красень", «Геоком Рест», ФОП Сівка О.Е.
Вітаємо переможців та нагадуємо, що конкурс «Powered by AXOR» триває. Ми чекаємо на нових учасників та переможців!

27.06.2018

Привітання з Днем Конституції України

Компанія AXOR INDUSTRY щиро вітає всіх друзів, партнерів і колег з Днем Конституції України! Бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень. Нехай це свято надасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої Батьківщини.
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

27.06.2018

AXOR INDUSTRY виступила партнером змагань з Шідокан Карате

У червні цього року в Ужгороді відбувся чемпіонат Шідокан Карате серед дорослих і міжнародний чемпіонат по Шідокан Карате серед дітей та юнаків. Компанія AXOR INDUSTRY підтримала цю подію, виступивши партнером змагань.

26.06.2018

Керівники компаній УБЖП з Кривого Рогу відвідали завод AXOR

Керівники компаній УБЖП з Кривого Рогу були здивовані, відвідавши завод AXOR

21.06.2018

Команда AXOR брала участь у сплаві на байдарках

AXOR продовжує підтримувати активні види спорту! 16-17 червня команда AXOR, з партнерами ПП "ЕКІПАЖ", у числі інших 16-ти команд, брала участь у сплаві на байдарках по річці Сіверський Донець.

15.06.2018

АКЦІЯ «Щаслива 7–ка AXOR»

У цьому році компанія AXOR INDUSTRY святкує своє семиріччя. Сім - це щасливе число. І ми впевнені, що цей рік стане успішним як для AXOR, так і для всіх наших партнерів. У зв'язку з цим ми проводимо безпрограшну акцію для дилерів. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! А кращі продавці за підсумками акції зможуть взяти участь у розіграші поїздки в один із найрозкішніших гірськолижних курортів Австрії - Кіцбюель.

28.05.2018

Вітаємо з наступаючим святом - Святої Трійці!

Дорогі партнери, колеги, друзі!
Компанія AXOR INDUSTRY вітає вас з наступаючим святом - Святої Трійці!
Нехай у вашому домі завжди панує любов і радість, мир і гармонія.

25.05.2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для дилерів компанії Steko

24 травня гостями AXOR стали дилери нашого партнера - компанії Steko. Для гостей була проведена екскурсія по заводу AXOR, презентація новинок компанії, а також навчальний тренінг на тему «Психологія клієнтів: клієнти назавжди», який провела бізнес-тренер Наталія Шинкаренко.

22.05.2018

AXOR провів навчальний тренінг для компанії «Орбіта» в Білорусі

11 травня в Мінську відбувся виїзний тренінг AXOR Academy для співробітників і дилерів компанії «Орбіта». Для наших партнерів бізнес-тренер Наталія Шинкаренко провела навчання на тему: «Психологія клієнтів: клієнти назавжди».

16.05.2018

Тренінг для співробітників компанії «Паритет»

12 травня в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для співробітників компанії «Паритет» на тему: «Ефективні продажі світлопрозорих конструкцій». По завершенні заходу ми отримали вдячні відгуки від учасників про цінність та значущість таких заходів. Такі відгуки для нас - додаткова мотивація для подальшої активної роботи в обраному напрямку.

04.05.2018

AXOR на форумі «Віконда»: "Як змусити тренди 2018 працювати на вас?»

27 квітня компанія AXOR INDUSTRY взяла участь у галузевому бізнес-форумі компанії «Віконда». З презентацією на форумі виступив директор з продажу AXOR INDUSTRY в Україні Едем Хаурмаджі. Він поділився аналітичними даними компанії, зазначив тенденції, що впливають на віконний ринок, і позначив шляхи використання цих знань для збільшення якості та кількості продажів.

27.04.2018

У AXOR INDUSTRY пройшов щорічний суботник

Щороку дружною командою AXOR організовує суботник. Це вже стало доброю і навіть довгоочікуваної традицією. У цьому році ми посадили 4 липи, 8 горіхових дерев, 1 вишню «Чернокорка». Обкапали близько 60 дерев, підмели дорогу від заводу до траси, почистили сухостій. Вивезли 10 мішків сміття.

26.04.2018

У AXOR Academy пройшов тренінг для представників компанії Європроф

Компанія AXOR INDUSTRY продовжує цикл тренінгів, що проводяться для партнерів компанії в навчальному центрі AXOR Academy. Цього разу, 20 квітня, гостями AXOR стали менеджери з продажу і дилери компанії «Європроф». Для гостей була проведена екскурсія по заводу, презентація новинок і навчальний тренінг на тему: «Ефективні продажі».

18.04.2018

AXOR - на відкритті заводу «Окошко» в Молдові

На початку квітня 2018 року в Кишиневі відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва світлопрозорих конструкцій «Окошко». Компанія AXOR INDUSTRY, як партнер заводу «Окошко» щодо поставок віконно-дверної фурнітури, взяла активну участь в святковому заході.

12.04.2018

11 представників віконних компаній з Казахстану відвідали завод AXOR

4 квітня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY зустрічала делегацію з Казахстану. Вперше гостями AXOR стали представники компанії VDA Group і їхні дилери; співробітники компаній «НурСтройИнвест» и «Фабричные окна»  (из Астаны), «Геометрия уюта», «Добрые окна», «ОкнаДом», GOODWIN, «Avangard Plaza», VITRO STAL, New Line Systems (з Алмати).

03.04.2018

У AXOR Academy пройшов семінар для співробітників компанії «Екіпаж» (м.Хмельницький)

29 березня 2018 року на території AXOR INDUSTRY відбувся навчальний семінар для співробітників відділу продажів компанії «Екіпаж» з міста Хмельницький. У цей день гості мали можливість особисто познайомитися з виробничим процесом заводу AXOR і дізнатися тонкощі і особливості повного виробничого циклу виготовлення віконної фурнітури.

15.03.2018

Українці обрали фурнітуру AXOR

За підсумками національного голосування "Українська народна премія - 2017" українські споживачі обрали віконну фурнітуру ТМ AXOR. У номінації «Виробник фурнітури» продукція AXOR впевнено посіла перше місце, набравши найбільшу кількість балів і значно випередивши у рейтингу своїх конкурентів.

07.03.2018

Відбувся тренінг для дилерів компанії Stekloplast

2 березня в стінах AXOR INDUSTRY пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії-партнера Stekloplast на тему: "Досвідчений перемовник".

02.03.2018

AXOR відвідали партнери з Молдови

Завдяки успішній співпраці з партнерами фурнітура виробництва AXOR стає все більш затребуваною на віконному ринку Молдови. Наприкінці лютого ближче познайомитися з виробничим процесом заводу AXOR приїхали керівники і співробітники віконних компаній-партнерів «Major Lux SRL», «Amelina Mob SRL», «Evrofasad Prim SRL».

01.03.2018

Тренінги в AXOR - додатковий стимул у роботі!

23 лютого в AXOR Academy пройшов навчальний тренінг для дилерів компанії «Нікс-М». Багато хто з гостей були вперше на заводі AXOR. І це була прекрасна можливість побачити процес виробництва фурнітури особисто і поставити питання про продукт безпосередньо фахівцям компанії.
Після екскурсії гості з ентузіазмом «включилися» в навчальний процес. По завершенні навчання слухачі відзначили, що тренінги в AXOR дають певний поштовх і стимул в роботі.

1 2 3 4 5 6 ... 10
40
20 30 40