Вхід до особистого кабінету

18.11.2019

Вони кращі і вони наше майбутнє

Ми в цьому переконалися, приймаючи у себе в гостях 11 підлітків за програмою менеджмент туру «Світ професій», який організувала компанія Simplex - образование за рубежом в особі Юлия Здесенко.

 

За 4 дні канікул підлітки відвідали 10 компаній - лідерів у своїй галузі, і стали на крок ближче до своєї мети.

   

IMG_6487.jpg IMG_6463.jpg

Перед кожним з нас свого часу стояв складний вибір з визначенням професії і пошуком улюбленої справи.

І немає нічого кращого в допомогу до такого вибору, ніж побувати в гостях у успішних підприємств, де представлені найрізноманітніші професії, а головне - працюють люди з відкритим серцем і щирим бажанням поділитися своїм життєвим досвідом.

Ми раді що гостей вразив наш сучасний завод і ті історії своєї кар'єри, своїх рішень і свого досвіду, якими з ними поділилися Хаурмаджі Едем, Елена Крекнина і Алена Бердникова.

    

IMG_6557.jpg IMG_6304.jpg

Вони переконали підліткив в тому, що перед ними зараз відкриті всі двері, вони можуть пробувати помилятися і знову пробувати. Адже головне для кожного з них стати щасливим, любити те, чим вони будуть займатися, і постійно розвиватися і освоювати нові навички, також як це роблять співробітники команди #Axorindustry.

 

Дякуємо Юлия Здесенко за втілення в життя такого важливого для всіх нас проекту - знайомства і популяризацію різних професій і галузей для підростаючого покоління, для майбутнього нашої країни!

IMG_6585.jpg