Вхід до особистого кабінету

23.08.2019

Генеральний директор Meesenburg Romania відвідав завод AXOR

14 серпня почесним гостем заводу AXOR став генеральний директор компанії Meesenburg Romania Ніколає Банчу (Nicolae Banciu). Візит був присвячений екскурсії по заводу, знайомству з новими розробками компанії і визначенню спільних подальших планів розвитку.

Побувавши особисто перший раз на території заводу AXOR, пан Банчу, високо оцінив роботу виробничого комплексу, тестування сировини і готових виробів у лабораторіях підприємства, а також систему контролю якості, що реалізована на заводі AXOR.

photo.jpg

Після екскурсії заводом, яку для гостя провів уповноважений представник TM AXOR в Євразії Олексій Бєлозьоров, представники компаній разом з генеральним директором AXOR INDUSTRY Османом Йилмазом, а також уповноваженим представником AXOR в Румунії Міхаєм Гімбовські, обговорили питання подальшої плідної співпраці.

Партнери розглянули точки дотику загального розвитку в найближчі кілька років, тенденції розвитку віконної галузі в країнах Європейського Союзу, зокрема, на ринку Румунії, особливості та затребуваності тих чи інших технічних розробок та продуктових новинок, які AXOR вже готовий представити на європейському ринку.


IMG_6056.JPG

Дякуємо пану Ніколає Банчу за продуктивну зустріч, намічені плани і цілі розвитку, і висловлюємо готовність до плідної співпраці з компанією Meesenburg Romania протягом багатьох років.