Вхід до особистого кабінету

17.04.2020

Поява вірусу COVID-19 і його наслідки


Поява вірусу COVID-19 і його наслідки торкнулися практично всіх компаній, незалежно від напрямку та масштабів їх  діяльності, й AXOR не є винятком.

Під час розробки принципів роботи в умовах карантину, головною метою керівників AXOR було збереження здоров'я і життя кожного співробітника. Тому:

1. співробітники офісів:

✔ частково переведені на віддалений режим роботи;
✔ налагоджені канали зв'язку всередині і між відділами, сформовані плани робіт та встановлені точки контролю;
✔ розроблений графік системних нарад;
✔ необхідні переговори проводяться в онлайн-режимі за допомогою сучасних технологій;
✔ для співробітників відділу продажів проводиться віддалене навчання із залученням бізнес тренерів.

2. для співробітників виробничих ділянок:

✔ отримано спеціальний дозвіл для організації доставки на роботу і з роботи, яка здійснюється з дотриманням усіх вимог для забезпечення безпеки водія і пасажирів: збільшено кількість автобусів;
✔ іногороднім надана можливість проживати в гуртожитку за рахунок компанії;
✔ введена система контролю дотримання всіх заходів безпеки відповідно до рекомендацій ВООЗ;
✔ здійснюється сканування температури всіх працівників та відвідувачів;
✔ проводяться додаткові прибирання та дезінфікуючі заходи;
✔ всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції;
✔ продовжує працювати їдальня з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог.

Також в березні поточного року для співробітників був оновлений договір медичного страхування!

Безумовно, і пандемія, і заходи з протидії поширенню вірусу безпосередній впливають на обсяги продажів. При цьому робити будь-які прогнози зараз досить складно. Підсумкові обсяги продажів будуть залежати від безлічі факторів, основними серед яких є тривалість карантину і обмеження протягом даного часу. Ми готові до будь-якого результату і для цього були впроваджені всі необхідні дії для оптимізації і зниження витрат.

Дана ситуація вимагає сильних управлінських рішень і ми їх прийняли. Для мінімізації наслідків була оптимізована робота кожного підрозділу. До того ж, запорукою успішного виходу з ситуації, що склалася, є команда AXOR. Вже зараз, працюючи в умовах карантину, кожен співробітник показує свою відповідальність, готовність допомогти компанії і зробити все від нього залежне.

Висновок на майбутнє ми вже робимо, і він однозначний: «Наша команда - це гарантія нашого успіху»!

Наш керівник відділу кадрів сказала чудові слова: «...вірус надів на всіх маски і, в той же час, зняв їх, показавши справжню суть кожного...». Керівник кожного підрозділу показав свою готовність допомогти співробітникам у цей складний кризовий час, а кожен співробітник показав готовність зробити все від нього залежне для підтримки компанії.


З точки зору маркетингу, ми завжди залишаємося на зв'язку з нашими партнерами. Ми, як і раніше, відкриті до спілкування у всіх месенджерах та перевели навчання для менеджерів і дилерів наших партнерів до онлайн-режиму. Ми постійно публікуємо інформацію у всіх інтернет-джерелах про наше щоденне життя й інформаційно допомагаємо, підтримуємо та надихаємо наших партнерів.

З точки зору продажів/збуту, ми були, є та будемо клієнтоорієнтованою компанією і для нас довіра та надійне партнерство в даний час набули особливого змісту. Тільки прислухаючись до партнерів і розуміючи їх запити ми можемо разом успішно пройти сьогоднішні випробування для бізнесу.

З точки зору нових розробок — зараз найкращий час, який можна використовувати для розробки і впровадження інноваційних продуктів. Тим більше, досвід команди наших конструкторів і наші сертифіковані власні лабораторії допомагають нам успішно реалізовувати нові проекти.