Вхід до особистого кабінету

26.06.2020

Вагомий внесок AXOR в боротьбі з COVID-19
По завершенню, 2020 рік можна буде сміливо віднести до числа найскладніших в історії для бізнесу, в цілому, і для кожної людини, окремо. Поява вірусу «COVID-19» зруйнувала практично всі бізнес-плани, а досягнення поставлених цілей значно ускладнилося і змістилося на багато місяців вперед. Кожному підприємцю, незалежно від масштабів діяльності, довелося не тільки переглядати принципи ведення бізнесу, а й дбати про здоров'я своїх співробітників і партнерів, а також замислюватися про власну частку соціальної відповідальності. Необхідність носіння захисних масок зрівняло всіх, але показало справжнє обличчя кожного. Хтось намагався відсторонитися від виниклих проблем і труднощів, зняти з себе максимум відповідальності, а хтось подбав не тільки про свою команду, а й робив необхідні кроки для допомоги іншим людям, а також для забезпечення героїв нашого часу - лікарів - необхідними інструментами для боротьби з вірусом і збереження здоров'я і життя максимально можливої кількості людей.


До числа тих, хто у повній мірі усвідомив і прийняв частку своєї соціальної відповідальності відноситься і міжнародна компанія «AXOR INDUSTRY». Керівництвом компанії, в особі генерального директора Османа Йилмаза, було прийнято рішення про придбання спеціалізованої автоматичної станції для ПЛР-тестування на наявність коронавірусу в організмі людини і подальшої безоплатної передачі даного обладнання «Дніпропетровському обласному лабораторному центру Міністерства охорони здоров'я України», що і було зроблено 23.06.2020 р. Наявність даного апарату дозволить співробітникам центру в 4 рази швидше отримувати результати проведених аналізів. Всі необхідні дії  виконуються в автоматичному режимі з мінімальним втручанням з боку лаборанта. Плюс до всього, обладнання може використовуватися не тільки для виявлення вірусу COVID-19, але і для діагностування інших небезпечних для людини вірусів.«Поява вірусу COVID-19 показала всьому світу, наскільки важлива хороша, ефективна система охорони здоров'я. І дуже важливо, щоб медичні центри були забезпечені сучасним обладнанням. Усвідомлюючи це в повній мірі, керівництво компанії «AXOR INDUSTRY» прийняло рішення надавати допомогу в даному напрямку.»

Осман Йилмаз, генеральний директор компанії «AXOR INDUSTRY»

Збільшення кількості проведених тестів дозволить Обласному лабораторному центру м. Дніпра більш точно відстежувати поширення вірусу в області.