Вхід до особистого кабінету

01.08.2019

Участь AXOR у тренінгах для «Акорд-С» від «Оконный Консталтинг»

З 23 по 25 липня у місті Рівно проходив цикл тренінгів для менеджерів з продажу та фахівців з монтажу дилерських салонів компанії «Акорд-С» (TM Epsilon).

Цикл тренінгів проводив бізнес-тренер, керівник проекту «Оконный Консталтинг», викладач ОДАБA Кесслер О.І.

Як завжди цикл тренінгів був насичений великою кількість корисної інформації та практичних занять для фахівців з продажу віконної галузі, а саме: були детально розглянуті методи та сценарії ефективних продажів в офісі, проаналізована робота менеджерів у різних, навіть нетипових ситуаціях; приділялася увага технічній підготовці менеджерів з продажу як важливому інструменту задоволення різноманітних запитів клієнтів. Тренінг для технічних фахівців, що проходив на третій день навчання, був присвячений правильності виміру та монтажу віконних конструкцій, встановлення вікон за ДСТУ тощо.

IMG_8577.jpg

У циклі тренінгів взяли участь провідні постачальники компанії «Акорд-С», серед яких - компанія AXOR INDUSTRY.

Виступ Едема Хаурмаджі, директора з продажів AXOR INDUSTRY в Україні, викликав великий інтерес у аудиторії, як у менеджерів з продажу, так і у фахівців з виміру і монтажу.

IMG_4363.jpg IMG_8582.jpg IMG_4381.jpg

Впродовж своєї презентації Едем презентував новинки і технічні розробки компанії, а також представив новий бізнес-продукт - мобільний додаток AXOR. Саме завдяки діджітал продукту – мобільному додатку – цього року учасниками акції «AXOR – код успіху» є, як віконні дилери, так і фахівці з монтажу, які реалізовують/встановлюють вікна та двері з фурнітурою AXOR.

IMG_8630.jpg IMG_4369.jpg

Едем Хаурмаджі відповів на всі питання аудиторії і навіть поділився новими технічними розробками мобільного додатка, які будуть реалізовані найближчим часом. Саме ці нововведення дозволять його користувачам не тільки брати участь в акції та отримувати призи та подарунки за зароблені бали, а й отримувати актуальну аналітику віконного ринку, переглядати та завантажувати технічну інформацію, сертифікати тощо прямо у свій мобільний, що зекономить час та наддасть додаткові можливості для покращення продажу та заробітку.

Також по завершенні тренінгу, Олег Кесслер вручив двом найкращим учасникам тренінгів дві бізнес-книги від AXOR. Бажаємо їх новим власникам використовувати здобуті знання для подальшого зростання і процвітання у своїй сфері.

IMG_4373.jpg

Дякуємо надійному партнеру, компанії «Акорд-С», за запрошення взяти участь у даному циклі тренінгів та особисто Олегу Кесслеру за проведення тренінгів на найвищому рівні.