Вхід до особистого кабінету

13.02.2020

AXOR. Курс навчання для дилерів і фахівців з монтажу.

Одна з найважливіших задач бізнесу - вибудовувати комунікації з клієнтами.

1.jpg

У зв'язку з цим, AXOR щорічно, в період міжсезоння, відповідає своїм партнерам на запит щодо підвищення компетенцій їх співробітників, дилерів і фахівців з монтажу.

І проводить навчальні семінари, тренінги, організовує екскурсії на свій завод і знайомить з технічними особливостями новинок компанії.

Одні з перших пройшли курс навчання менеджери з продажу, співробітники і фахівці з монтажу та вимірам дилерських салонів компанії Пресс Центр Паритет (Владислав Сергеевич) г. Одесса.

2.jpg 5.jpg

З 5 по 7 лютого 2020 року в навчальному центрі компанії Паритет бізнес тренер, засновник проекту Оконный Консалтинг Олег Кесслер (Oleg Kessler) провів цикл тренінгів по монтажу віконних конструкцій, правильності виміру, встановленню вікон по ДСТУ і роботі з клієнтом на об'єкті.

Були розглянуті питання, пов'язані з сервісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням і роботою з рекламаціями.

7.jpg 6.jpg

Другий і третій дні працювали над різними сценаріями, що виникають у менеджерів з продажу під час переговорів з покупцями, а також зробили упор на технічні можливості ефективного продажу. Адже продавцеві при першій зустрічі з покупцем, важливо правильно виявити індивідуальну потребу кожного і через призму технічних характеристик комплектуючих віконно-дверних конструкцій задовольнити цю потребу.

Розповісти, наприклад, що в разі, якщо в будинку є маленька дитина, то всі переживання з приводу її знайомства з навколишнім світом можна буде прибрати у батьків, якщо встановити в вікна безпечну систему фурнітури #FirstTilt

Дякуємо нашому директору з продажів в Україні Khaurmadzhi Edem за участь в тренінгах і донесення інформації про новинки #AXOR слухачам компанії #Паритет. Бізнес-тренеру Олег Кесслер (Oleg Kessler) за цікаву і корисну інформацію, яка допоможе збільшити продажі нашім партнерам в новому сезоні.

4.jpg