Вхід до особистого кабінету

03.05.2019

Цикл тренінгів від AXOR в Казахстані зібрав безліч позитивних відгуків

Вдячні учні - це дар для вчителя.

4.jpg 2.jpg 3.jpg

З 22 по 26 квітня в різних містах Республіки Казахстан проходили тренінги на теми «Ефективні комунікації» і «Ораторське мистецтво» для дилерів і співробітників компаній, які працюють з ТМ AXOR.

Близько 10 великих віконних компаній Казахстану з таких міст, як Нур-Султан, Алмати, Костанай, Павлодар та інших, взяли участь в навчанні.

По завершенні циклу тренінгів бізнес-тренер Наталія Шинкаренко висловила велику подяку всім учасникам за активну участь в навчальному процесі, відкритість, чуйність, душевність і здатність так швидко і ефективно навчатися, застосовувати нові знання на практичних заняттях і в подальшій роботі.

А позитивні відгуки учасників навчань, що у великій кількості розміщені в соціальних мережах, підтверджують той факт, що теми тренінгів та подача інформації дуже актуальні, легкі для сприйняття і затребувані. І головне в навчанні - це активна і плідна робота його учасників і їх бажання отримувати, як можна більше інформації, яку надає тренер.

1.jpg 5.jpg 6.jpg

Компанія AXOR INDUSTRY дякує учасникам навчання за активну роботу, а тренеру - за проведення навчання на високому рівні.

Ми завжди відкриті для співпраці з партнерами для досягнення спільної мети!