Вхід до особистого кабінету

24.09.2019

Участь команди AXOR у марафоні з бігу

Спорт. Драйв. Яскраві емоції і перші особисті перемоги!

1.jpg

2.jpg

22 вересня команда AXOR взяла участь у масштабній спортивній події - міжнародному марафоні Dnipro ATB Marathon. У цей день свою дистанцію подолали понад 4000 спортсменів і любителів із різних міст України. Також в марафоні брали участь бігуни з Великобританії, США, Молдови, Польщі, Франції, Ізраїлю та інших країн.

3.jpg

4.jpg

Майже всі учасники команди AXOR вперше бігли марафон - 5 км. І показали досить високі результати серед понад 800 учасників на цій дистанції.

Пейсмекер команди, керівник відділу персоналу компанії Марина Васютіна, прийшла 25-ою в забігу серед жінок!

5.jpg

Разом з іншими віконними компаніями, такими як WDS і Niks-M, під час марафону ми показали потужну силу згуртованих команд віконної галузі, заряджених волею до перемоги.

Для кожного з команди AXOR участь в марафоні - була особистою перемогою!

6.jpg

Участь AXOR в спортивних змаганнях показує, що ми - справжня команда, здатна підкорити будь-які вершини! Адже спорт допомагає розвинути важливі якості в людині, такі як: витривалість, прийняття чітких рішень, орієнтованість на результат, усвідомлення своїх сильних сторін, які важливі як для спортивних досягнень, так і для роботи, і життя. А головне в спортивних змаганнях команд - це спільний настрій і відчуття згуртованості.

7.jpg 8.jpg

9.jpg

Вже зараз ми займаємося підготовкою до участі в новому марафоні наступного року.

Вперед, до нових досягнень!

10.jpg