Вхід до особистого кабінету

02.04.2020

Поповнення асортименту AXOR — підвіконний ізоляційний профіль Triotherm+

Зустрічайте в асортименті AXOR підвіконний ізоляційний профіль Triotherm+ з пінополістиролу EPS

Виконаний з пінополістиролу високої щільності (EPS) та спеціально розроблений для прихованої установки під вікном. Використовується замість звичайних пластикових профілів. Забезпечує надійну тепло- і гідроізоляцію і перешкоджає утворенню містків холоду. Стійкий до деформації, міцний, довговічний, монтується легко і швидко.

06.03.2020

Милі дами, будьте дивовижно щасливі!

8 березня - перші весняні промені і скромне цвірінькання птахів, повітря наповнюється колись знайомими, теплими ароматами...

02.03.2020

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

21 лютого 2020 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської Державної Академії будівництва і архітектури та Національної металургійної Академії України:  Насонов Денис, Антропов Олександр, Шиманський Юлій, Альошин Владислав.

25.02.2020

AXOR ACADEMY, навчання триває.

AXOR ACADEMY продовжує активну підготовку своїх партнерів до нового сезону.

13.02.2020

AXOR. Курс навчання для дилерів і фахівців з монтажу.

Одна з найважливіших задач бізнесу - вибудовувати комунікації з клієнтами.

У зв'язку з цим, #AXOR щорічно, в період міжсезоння, відповідає своїм партнерам на запит щодо підвищення компетенцій їх співробітників, дилерів і фахівців з монтажу.

06.02.2020

Неймовірне шоу GRAND CINEMA AXOR NIGHT для віконних дилерів України!

Урочистий розіграш призів серед дилерів – учасників акції AXOR «Код успіху» відбувся 25 січня 2020р. у Mercure Kyiv Congress Hotel.

04.02.2020

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

31.01.2020

AXOR INDUSTRY - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019

За даними Національного бізнес рейтингу наша компанія отримала золоту медаль і удостоєна звання «Лідер галузі-2019» у категорії «Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій».

18.11.2019

Вони кращі і вони наше майбутнє

Ми в цьому переконалися, приймаючи у себе в гостях 11 підлітків за програмою менеджмент туру «Світ професій», який організувала компанія Simplex - образование за рубежом в особі Юлия Здесенко.

За 4 дні канікул підлітки відвідали 10 компаній - лідерів у своїй галузі, і стали на крок ближче до своєї мети.

28.10.2019

Освіта віконникам в Україні

Тепер підростаюче покоління може набути досвіду в даній професії не тільки вивчаючи секрети ремесла поруч з професіоналом, але і пройшовши курс навчання і підтвердивши свої знання дипломом в Державному навчальному закладі «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі».


17.10.2019

AXOR крокує світом

Інтерес до фурнітури AXOR вже вимірюється світовими масштабами. З кожним роком збільшується число країн, в яких не тільки знають про неї, але й гідно визнають, як якісну та надійну. Зовсім недавно фурнітура AXOR була представлена на найбільшій в Латинській Америці міжнародній будівельній виставці «EDIFICA», яка проходила 2-5 жовтня у м. Сантьяго, Чилі.

01.10.2019

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

30 вересня 2019 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми. Ними стали студенти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, факультету інформаційних технологій і технічної інженерії: Резцов Ігор, Ласкова Альона, Петрова Наталя, Шашкевич Оксана.

24.09.2019

Участь команди AXOR у марафоні з бігу

Спорт. Драйв. Яскраві емоції і перші особисті перемоги!
22 вересня команда AXOR взяла участь у масштабній спортивній події - міжнародному марафоні Dnipro ATB Marathon. У цей день свою дистанцію подолали понад 4000 спортсменів і любителів із різних міст України. Також в марафоні брали участь бігуни з Великобританії, США, Молдови, Польщі, Франції, Ізраїлю та інших країн.

10.09.2019

Підсумки конкурсу «Літо з AXOR»

Упродовж липня та серпня на нашій офіційній сторінці у мережі Instagram ми проводили конкурс «Літо з AXOR». Наразі ми маємо 104 цікаві та яскраві фотографії учасників конкурсу, розміщенних у соцмережі з хештегом #axortravel.

Ці фото відображають любов до літа та подорожей, добрий настрій та чудовий гумор і, що найцінніше для нас, вони наповнені повагою та любов’ю до AXOR. Щиро дякуємо кожному учаснику за креативність, винахідливість та активну участь!

05.09.2019

Бали AXOR будуть донараховані!

Шановні партнери - учасники акції «AXOR — код успіху»!
Знаючи, що у деяких з вас іноді виникають труднощі зі скануванням QR-кодів, ми йдемо вам назустріч і хочемо, щоб участь у нашій акції вам приносила тільки задоволення та радість від отримання призів та подарунків.
Тому ми оголошуємо, що будемо донараховувати бали тим, хто за деяких причин не зміг відсканувати QR-коди. Додаткові бали будуть відображенні у Ваших особистих кабінетах у мобільному додатку AXOR.

23.08.2019

Генеральний директор Meesenburg Romania відвідав завод AXOR

14 серпня почесним гостем заводу AXOR став генеральний директор компанії Meesenburg Romania Ніколає Банчу. Візит був присвячений екскурсії по заводу, знайомству з новими розробками компанії і визначенню спільних подальших планів розвитку.

09.08.2019

З Днем будівельника!

Вітаємо всіх фахівців і майстрів будівельної та віконної галузі з професійним святом - з Днем будівельника!
Завдяки вам зводяться будинки і офіси, школи і садки, створюються будівельні шедеври і розвиваються міста.

08.08.2019

Усі огляди ринку від AXOR за 6 років

Шановні партнери, клієнти та колеги по бізнесу!
З радістю повідомляємо вам, що на ваші численні прохання ми зібрали всі наші аналітичні огляди ринку СПК України за минулі 6 років. Аналітичні матеріали доступні для читання та завантаження – у мобільному додатку AXOR та на сайті компанії.

06.08.2019

Огляд ринку СПК України за 1-ше півріччя 2019 року

Компанія AXOR INDUSTRY представляє огляд віконного ринку України за 1-ше півріччя 2019 року. Аналіз ринку розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на ІІ півріччя 2019 року.

01.08.2019

Участь AXOR у тренінгах для «Акорд-С» від «Оконный Консталтинг»

З 23 по 25 липня у м. Рівно проходив цикл тренінгів для менеджерів з продажу та фахівців з монтажу дилерських салонів компанії «Акорд-С» (TM Epsilon). Тренінги проводив бізнес-тренер, керівник проекту «Оконный Консталтинг», викладач ОДАБA Кесслер О.І.
У циклі тренінгів взяли участь провідні постачальники компанії «Акорд-С», серед яких - компанія AXOR INDUSTRY.

30.07.2019

AXOR INDUSTRY: нам 8 років!

25 липня команда AXOR INDUSTRY святкувала своє 8-річчя.

Протягом усіх цих років найголовнішою цінністю для нашої компанії були та залишаються партнерські відносини, створення сильної команди професіоналів, а також постійне вдосконалення продукту AXOR. Завдяки цьому вектору розвитку сьогодні фурнітуру AXOR знають і люблять в понад 20-ти країнах світу!

16.07.2019

Представник провідної лабораторії Польщі відвідав завод AXOR

8 липня 2019 року керівник провідної лабораторії будівельних технологій Польщі «Badania okien» з робочим візитом відвідав передові підприємства віконної галузі України, серед яких був і завод AXOR.

04.07.2019

Визначено переможців 1-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2019»

3 липня 2019 року було визначено переможців першого етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2019». Перемогу здобули компанії: "Кілан",ФОП Бутенко та ФОП Анікєєв.
Вітаємо переможців та нагадуємо, що конкурс «Powered by AXOR» триває. Ми чекаємо на нових учасників та переможців!

27.06.2019

Конкурс в Instagram «Літо з AXOR»!

Оголошуємо про старт нового конкурсу в Instagram на нашій сторінці @axor_live.
Нам дуже приємно, що наші прихильники, друзі та колеги навіть поза конкурсами продовжують розміщувати фотографії у соцмережах, в кадрі яких присутні сувеніри від AXOR. Це дуже чудові та емоційні фото!
Отже, ми підготували для вас нові призи та новий конкурс - «Літо з AXOR»! Діліться яскравими моментами вашого життя цього літа і вигравайте нову фірмову спортивну термопляшку та інші призи від AXOR!

27.06.2019

Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні партнери, друзі, колеги.
Вітаємо вас з Днем Конституції України! Бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах. Хай полум'я гордості за нашу країну яскраво горить в серцях всіх нас, висвітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє.
З повагою, AXOR INDUSTRY.

13.06.2019

AXOR Open Day Kids - 2019

Це було щось неймовірне!
У День захисту день, 1 червня, завод AXOR став місцем, де цілий день панували дитячий сміх, радість, усмішки і море позитивних емоцій. Тому що в AXOR знову пройшов День відчинених дверей для дітей співробітників - AXOR Open Day Kids!

30.05.2019

AXOR на конференції «Вікна Perfect»

Надійний партнер AXOR, ТМ «Вікна Perfect», 18 травня у Тернополі провела 5-ту за рахунком конференцію, яка мала назву «Вікно в Європу». Компанія AXOR INDUSTRY взяла активну участь у цьому заході.

17.05.2019

Премія за кращу фурнітуру - українці обрали AXOR

Другий рік поспіль за підсумком незалежного онлайн голосування українських споживачів ТM AXOR стає переможцем в номінації «Виробник фурнітури». За результатами 2018 року, як і за підсумками 2017 року, AXOR зайняв перше місце в своїй категорії, значно випередивши у рейтингу іноземних конкурентів.

08.05.2019

З Днем пам'яті та примирення!

Щиро вітаємо вас із Днем пам'яті та примирення та Днем Великої Перемоги над нацизмом.

08.05.2019

Продукція AXOR презентована на семінарі компанії Feldhaus

AXOR розширює географію своєї присутності на європейських ринках. Зокрема, на території країн Балканського півострова. Наприкінці квітня поточного року представник ТМ AXOR в Румунії Міхей Гімбовські презентував новинки фурнітури AXOR на семінарі віконної компанії Feldhaus.

03.05.2019

Цикл тренінгів від AXOR в Казахстані зібрав безліч позитивних відгуків

З 22 по 26 квітня в різних містах Республіки Казахстан проходили тренінги на теми «Ефективні комунікації» і «Ораторське мистецтво» для дилерів і співробітників компаній, які працюють з ТМ AXOR.

02.05.2019

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Цього року служба охорони праці в Україні відзначає 100-річний ювілей. 25 квітня на честь ювілею, а також напередодні Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня) на території AXOR INDUSTRY відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної та машинобудівної промисловості Дніпропетровської області.

26.04.2019

Привітання з Великоднем

Шановні партнери, колеги, друзі!
Вітаємо вас зі святом - Світлого Христова Воскресіння!
Бажаємо вам здоров'я, світла, величезного щастя, мудрості і радості, щоб у вашому житті траплялися чудеса, і в душі завжди жила віра в краще.
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

26.04.2019

Участь AXOR в ювілейному бізнес-форумі «Віконда»

В честь своего 15-летия компания «Виконда» провела 5-ый юбилейный бизнес-форум, который состоялся 19 апреля в городе Кривой Рог. Компания AXOR INDUSTRY выступила партнером данного мероприятия, принимая в нем активное участие.

24.04.2019

Суботник в AXOR: продовження доброї традиції

Наприкінці квітня за доброю традицією співробітники компанії AXOR INDUSTRY провели суботник. Дружно, всією компанією, ми озеленили прилеглу територію до заводу, білили дерева, садили нові, прибирали сухостій і сміття з навколишніх доріг. В активному темпі і піднесеному настрої ми навіть не помітили, як минув час.

24.04.2019

Інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза

Про стратегію компанії в досить непростих умовах конкуренції на віконному ринку України, про новинки AXOR INDUSTRY, які впроваджуються у 2019 році, і про просування продукції на нові світові ринки - читайте в ексклюзивному інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза, підготовленого Олегом Кесслером, керівником проекту «Оконный консалтинг».

29.03.2019

Акція «AXOR - код успіху»

Компанія AXOR INDUSTRY оголошує про старт нової Акції «AXOR - код успіху» і про вихід інноваційного продукту - мобільного додатка AXOR.
Цього року учасниками акції є як дилери, так і фахівці з монтажу! Усі учасники отримують бали і мають можливість обмінювати їх на призи.

27.03.2019

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY

26 березня за доброю традицією завод AXOR відчинив свої двері для старшокласників, які проходять навчання за темою профорієнтації від SIMPLEX і Юлії Здесенко.

22.03.2019

Новинки AXOR - на будівельній виставці InterBuildExpo 2019

20 і 21 березня на «Фестивалі будівельного сервісу 2019. Вікна і двері», що проходив в рамках будівельної виставки InterBuildExpo-2019 в Києві, були представлені продуктові новинки AXOR - зразки вікон з прихованими петлями ELITE+ і з системою «турботливого» вікна First Tilt.

11.03.2019

Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M

6 березня в AXOR Academy пройшов тренінг для менеджерів компанії Niks-M. Про те, як визначити «портрет» клієнта, його мотиви і потреби, а також ефективно працювати із запереченнями, розповідала бізнес-тренер Наталія Шинкаренко.

1 2 3 4 5 ... 10
40
20 30 40