Вхід до особистого кабінету

09.12.2022

AXOR долучився до ініціативи «Мобільні шпиталі для перемоги»!

AXOR долучився до ініціативи «Мобільні шпиталі для перемоги»!

29 листопада відбулась офіційна презентація першого мобільного шпиталю в Україні, який може працювати в «сірій» зоні в 10 кілометрах від лінії фронту. Майже три місяці пішло у благодійного фонду «Реконструкції та розвитку України» та багатьох інших волонтерів, щоб завезти до нашої країни цей надсучасний медичний комплекс. Це подія національного масштабу, оскільки тепер навіть важкопоранені військові та цивільні отримають шанс на порятунок. Час – це те, чого так часто бракує, щоб врятувати людські життя, адже іноді фізично неможливо встигнути доставити поранених до лікарні. Мобільні шпиталі допоможуть вирішувати цю проблему, оскільки обладнані всередині усім найбільш необхідним.

То що ж таке мобільні шпиталі?

Це:

  • Приймальне відділення з кушеткою та надпотужними оглядовими лампами та офтальмоскопом;

  • Лабораторія із автоклавом, центрифугою, морозильною камерою, глюкометром, гематологічним аналізатором та мікроскопом;

  • Операційний відсік;

  • Відсік з рентген-кабінетом 

  • Технічна кімната, вбиральня та душова 


   Зі свого боку AXOR передав у перший мобільний шпиталь великі набори необхідних ліків та медичних витратних матеріалів, без яких неможливе повноцінне функціонування мобільного шпиталю.

Попереду на нас чекає ще дуже багато роботи, адже вартість одного шпиталю становить 240 000 євро, а в рамках ініціативи планується закупити 52 таких машини. До збору коштів долучаються бізнеси, актори, співаки, спортсмени та прості люди, адже загальна сума збору дуже велика, тож тільки усі разом ми зможемо її осилити.

Життя наших співвітчизників – найбільша цінність, тож долучайтесь до збору на мобільні шпиталі за посиланням 

https://send.monobank.ua/jar/6mZ677z51z?fbclid=PAAaYwFD8QvfN8aLjf2TrXxa-UypT6Xg6qcLPhopyCMIICiUhsvOFmkiY7h7A

Маленьких сум не буває, а кожна ваша гривня донату рятуватиме людські життя!

Як вирішити проблему: запотівання вікон. Як вирішити проблему: запотівання вікон. Як вирішити проблему: запотівання вікон. Як вирішити проблему: запотівання вікон.