Вхід до особистого кабінету

10.11.2021

AXOR став спонсором презентації жіночої спільноти Happy Woman!

AXOR став спонсором презентації жіночої спільноти Happy Woman!

29 жовтня у Дніпрі відбулася презентація жіночої спільноти Happy Woman. AXOR виступив одним зі спонсорів конференції, оскільки підтримує соціально корисні починання.

Головна мета спільноти Happy Woman – об’єднати навколо себе активних жінок та надати їм нові можливості через мотиваційні зустрічі, спорт та нетворкінг. На зустрічах чимало уваги приділяють питанням здоров’я, розвитку, підтримки та здорового способу життя.

Пандемія створила для усіх нову реальність, в якій багато компаній перевели своїх співробітників на віддалену роботу. Це особливо гостро відчули комунікабельні та соціально активні люди, яким необхідне спілкування. Крім того, на жінок, які мають дітей шкільного віку, карантин наклав додаткові зобов’язання через перехід на дистанційну форму освіти. Це суттєво підвищило рівень стресу та емоційної напруги. Вихід з цієї ситуації знайшли через створення спільноти однодумців, де можна отримати необхідний заряд енергії та відновити сили.

AXOR прагне підтримувати соціально корисні проекти, оскільки це вклад у загальний розвиток суспільства. Тож рекомендуємо вчасно дбати про свій емоційний стан та знаходити коло однодумців, де завжди можна отримати підтримку!

Flowers.jpg