Вхід до особистого кабінету

28.03.2023

Свято для дітей з центру для переселенців «Добро на Амурі» від AXOR та «Планета кіно»

Свято для дітей з центру для переселенців «Добро на Амурі» від AXOR та «Планета кіно»

Вимушено переселені діти – це особливо вразлива категорія населення, яка страждає від війни. У них забрали домівку, усе рідне та знайоме, натомість їм треба адаптуватись до життя в незнайомих та складних умовах. Саме тому ми використовуємо кожну можливість подарувати їм радість, приємні враження та просто гарний настрій.

Цю ідею ми реалізували спільно з мережею кінотеатрів «Планета кіно», бо соціально відповідальний бізнес завжди тримається разом. Тож ми організували показ для дітей з центру «Добро на Амурі» українського мультфільму «Мавка», який зараз йде в прокаті. Діти із захопленням подивились не просто гарний, але й глибокий та цікавий мультик, поласували попкорном та залишились у захваті від цієї події. Ми вже не вперше організовуємо активності для цих діток, але візит до кінотеатру зібрав найбільшу кількість дитячих посмішок та щирого сміху.

Цей день став яскравим променем в непростому житті дітей, тож ми вкотре закликаємо кожного допомагати по мірі можливостей, адже навіть невеликі справи можуть принести світло в чиєсь життя!