Вхід до особистого кабінету

14.03.2021

Секрети вибору хорошого вікна

Секрети вибору хорошого окна☝️
Найчастіше, при виборі вікон, ви приділяєте увагу склопакету і профілю, рідко звертаючи увагу на вибір фурнітури. Так як основна реклама вікон і дверей, яку ви бачите в інтернеті або в інших ЗМІ, спрямована якраз на енергозберігаючі функції спеклопакета і металопоастікового профілю. І тільки від грамотного пояснення менеджером віконного салону про важливість фурнітури в конструкції залежить наскільки довго і надійно служитимуть вам вікна в майбутньому і наскільки комфортні вони будуть в щоденній експлуатації зараз.

Адже віконно-дверна фурнітура є основним «руховим» механізмом будь-якої віконної конструкції, завдяки якому вікно не тільки відкривається, закривається і відкидається на провітрювання, а й виконує захисні функції від проникнення непроханих гостей, а також забезпечує безпеку наших дітей.
Мені колись пощастило з таким менеджером віконного салону і дівчина, 10 років тому! розповіла нам з чоловіком про те, що фурнітура в конструкції металопластикового вікна грає важливу роль. Від неї залежить плавність роботи стулки, тепло- і звукоізоляція, безпека, функціональність і в цілому термін служби всієї конструкції.

І що якісна фурнітура для вікон і дверей повинна відповідати цілій низці вимог і мати підтверджуючі сертифікати якості. Тому при виборі віконної конструкції варто віддавати перевагу фурнітурним системам, які пройшли відповідні випробування в профільних лабораторіях, мають відповідні сертифікати та відповідають вимогам ДСТУ, а також мають відмітний знак - найменування торгової марки, розташований безпосередньо на самій фурнітурної системі, яка відповідає цим вимогам. Як на нашій фурнітурі AXOR INDUSTRY
Хочу зазначити, що сучасні системи фурнітури дозволяють не тільки відкривати стулки різними способами, але і виконувати багато інших функцій, завдяки чому ваші вікна вже на етапі проектування можуть бути скоректовані відповідно до потреб замовника в найдрібніших деталях.
Якщо ви житель останніх поверхів, або у вас в будинку є маленькі діти, то в уникненні різкого відкривання вікна, при зовнішніх поривах вітру і в уникненні випадкового випадання дитини з вікна, краще встановити систему зворотній послідовності відкидання і відкривання вікна First Tilt

А якщо ви дбаєте про збереження тепла в будинку і про відповідність кольору вікон вашого інтер'єру, то вам краще вибрати приховані петлі, а не звичайні зовнішні.
Ну і якщо у вас вже встановлені в будинку самі звичайні вікна, обов'язково придбайте в будь-якому віконному салоні дитячий замок для них. Цей невеликий елемент збереже життя і вашим власним дітям і онукам, і прийшли до вас в гості малюкам.
Гарного вибору вікон вам і радості від їх щоденної експлуатації.