Вхід до особистого кабінету

28.08.2020

АКЦІЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ВІКОННИХ САЛОНІВ

АКЦІЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ВІКОННИХ САЛОНІВ

АКЦІЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ВІКОННИХ САЛОНІВ
Шановні Партнери!
Міжнародний бренд AXOR оголошує про старт нової Акції для покупців вікон та менеджерів віконних салонів (далі Акція)
Період проведення Акції: 01.09.2020 - 31.12.2020
Призовий фонд Акції, за підсумками кожного місяця Акції:
1.    Для покупців, що придбали віконні чи дверні конструкції з фурнітурою AXOR
- Смарт часи Apple Watch    
- Смартфон Samsung    
- Бездротові навушники  JBL E65
- Акустична система JBL
- Туристичний рюкзак

2.    Для менеджерів салонів, що допомогли обрати та оформили замовлення віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR
-    По 4000 грн., кожному з п’яти менеджерів, чий унікальний номер покупця став призовим.
Всього за період проведення Акції буде розіграно:
Серед покупців, що придбали віконні чи дверні конструкції з фурнітурою AXOR
Смарт часи Apple Watch – 4 шт.,
Смартфон Samsung    - 4 шт.
Бездротові навушники  JBL E65 – 4 шт.
Акустична система JBL – 4 шт.
Туристичний рюкзак – 4 шт.

Серед менеджерів салонів, що здійснили продаж віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR і  чий унікальний номер покупця став призовим – 80 000 грн.

Проведення розіграшів відбуватиметься методом випадкового вибору через сервіс   https://www.random.org/ та будуть здійснюватися за наступним графіком:
За період с 01.09.20 по 30.09.20 -   06.10.2020
За період с 01.10.20 по 31.10.20 -   03.11.2020
За період с 01.11.20 по 30.11.20 -   02.12.2020
За період с 01.12.20 по 31.12.20 -   12.01.2021

Територія проведення Акції: Україна, крім Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, і тимчасово непідконтрольних Україні територій в Донецькій і Луганській областях.
Цільові клієнти: всі покупці, що купують вікна та двері з фурнітурою AXOR та всі менеджери з продажів віконних салонів, які працюють з фурнітурою AXOR і допомогли обрати, та оформили замовлення віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR, покупцям.
УМОВИ:
1. В Акції беруть участь всі покупці, що купують вікна та двері з фурнітурою AXOR та всі менеджери з продажів віконних салонів, які працюють з фурнітурою AXOR і пропонують покупцям придбати вікна з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3, Smart Line S+, прихованими петлями Elite+ та двері з замками Door Line DL.
2. Для участі покупців у розіграші Акції менеджери віконних салонів повинні після оформлення та сплати покупцем замовлення на виготовлення вікон та дверей з фурнітурою AXOR, окрім глухих:
2.1.  зареєструвати замовлення, згідно реєстраційної форми за посиланням на сайті https://axorindustry.com/promo_customer.php  
2.2. Після реєстрації замовлення менеджером віконного салону, у реєстраційній формі, отримати унікальні коди, які надаються на кожну конструкцію з фурнітурою AXOR (окрім грулих вікон) , та які необхідно передати покупцю, для подальшого контролю його у розіграші. Коди повинні передаватися покупцю в письмовому чи роздрукованому вигляді, разом з документами замовлення покупця.
2.3. Реєстраційна форма для менеджера віконного салону та покупця має наступний вигляд:
ПІП покупця
Контактний телефон покупця
Адреса, за якою буде відбуватися встановлення віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR
ПІП менеджера салону, що здійснив продаж віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR
Контактний телефон менеджера салону
Назва дилера, у якого працює менеджер салону
ID дилера, у якого працює менеджер салону, з додатку AXOR (за відсутності встановити та пройти реєстрацію в Додатку)
Номер заказу на виробництво у дилерському кабінеті
Кількість вікон та дверей, які придбав покупець з фурнітурою AXOR (окрім глухих вікон)
3. По закінченню кожного акційного місяця співробітники компанії Аксор Індастрі, серед зареєстрованих кодів, які знаходяться на сайті axorindustry.com, проводять розіграші призів серед покупців через сервіс  https://www.random.org/  06.10.2020  03.11.2020  02.12.2020  12.01.2021
4. Переможці Акції оголошуються на другий день розіграшу після перевірки кодів, що перемогли та номерів замовлення у компаній виробників СПК, які були вказані при реєстрації. Інформація про переможців розміщується на сайті компанії axorindustry.com і на офіційних сторінках Facebook та Instagram компанії Аксор Індастрі.
5. З переможцями Акції та менеджерами салонів, чий унікальний номер покупця став призовим, зв’язуються по вказаному при реєстрації номеру телефону регіональні менеджери з продажів Аксор Індастрі, і персонально кожному покупцю вручають призи у тих помешканнях, де були встановлені вікна чи двері з фурнітурою AXOR.
6. Якщо після розіграшу по коду, який переміг, виявиться відсутність:
- номера замовлення у виробника СПК;
- вікна чи двері з фурнітурою AXOR у покупця згідно вказаної адреси в реєстраційній формі;
- виграшного коду у покупця;
то приз, який переміг по такому коду розігрується заново сердь інших учасників Акції

7. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.

8. Організатор Акції залишає за собою право змінити призи по Акції.
9. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Акції ДЛЯ ПОКУПЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ВІКОННИХ САЛОНІВ
м. Дніпро «28» серпня 2020 р.
1. Організатор Акції: ТОВ «Аксор Індастрі», розташоване за адресую:
49041, м. Дніпро, пр. Праці, 32.
   2. Мета Акції:
Збільшення пізнаванності ТМ AXOR, збільшення попиту на вікна, виготовлені з комплектом фурнітури Komfort Line K-3 або Smart Line S+, Elite+ та двері з замком Door Line DL ТМ AXOR.
3. Період проведення Акції:
з 01 вересня по 31 грудня 2020 включно.
4. Територія проведення:
на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Ровенської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, крім Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.
5. Учасники акції:
Виключно дієздатні повнолітні громадяни України, які проживають на території України, і є фізичними особами, які є покупцями та/або  менеджерами віконних салонів з продажу вікон з фурнітурою Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite + та замків Door Line DL ТМ AXOR у компаній партнерів Організатора Акції (Партнери Організатора Акції - всі виробники СПК, що використовують у виробництві вікон та дверей фурнітуру та замки виробництва  ТОВ «Аксор Індастрі») та які належним чином і в повному обсязі виконали всі умови даних Правил (далі - Учасники Акції).
Не допускаються до участі в Акції:
- Співробітники Організатора та члени їх сімей;
- Власники та співробітники рекламних агентств, компаній партнерів, причетних до проведення даної Акції та члени їх сімей;
- Неповнолітні особи;
- Недієздатні особи;
- Іноземці, особи без громадянства, біженці.
До компаній партнерів Організатора Акції відносяться – юридичні та фізичні особи, які здійснюють виробництво світлопрозорих конструкцій з використанням віконної та дверної фурнітури виробництва ТМ AXOR.
6. Умови Акції:
6.1. Для того, щоб взяти участь в Акції і стати учасником Акції будь-яка особа, яка відповідає вимогам до учасників Акції, має протягом Періоду проведення Акції здійснити наступні дії:
6.1.1 Купити вироби з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite+ чи замком Door Line DL у компаній партнерів Організатора Акції.
6.1.2.Зареєструватися учасником Акції шляхом заповнення анкети учасника на сайті Організатора за посиланням https://axorindustry.com/promo_customer.php  
6.1.4 Отримати унікальні коди при реєстрації на кожну куплену конструкцію з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite+ чи замком Door Line DL у компаній партнерів Організатора Акції.
6.1.5. Менеджер з продажів повинен передати ці унікальні коди покупцю, для його подальшого контролю у розіграші. Коди повинні передаватися покупцю в письмовому чи роздрукованому вигляді, разом з документами замовлення покупця.
6.1.6 Менеджер салону повинен зареєструвати покупця згідно кількості його замовлень.
6.1.7 Переможці Акції, до яких прибули представники Організатора для вручення призів, повинні мати при собі оригінал паспорту, ідентифікаційний податковий номер (ІПН) та їх копії.
6.2. З правилами проведення Акції ДЛЯ ПОКУПЦІВ ТА МЕНЕДЖЕРІВ ВІКОННИХ САЛОНІВ можна ознайомитися на офіційному сайті http://www.axorindustry.com.
6.3 . Додаткова інформація про Акцію (в період її проведення) надається за телефоном гарячої лінії 0 800 600 766. Дзвінки зі стаціонарних телефонних номерів в межах України є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно діючих тарифів відповідного мобільного оператора.
6.4. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.
6.5. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.
7. Призи для Учасників Акції.
7.1. Розіграші призів проводяться серед усіх учасників, зареєстрованих для участі в Акції, які за весь період Акції придбали або встановили у компаній партнерів Організатора Акції, не менш 1 комплекту фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite + та замків Door Line DL. Реєстрація учасників завершується 31 грудня 2020р.
Проведення розіграшів відбуватиметься методом випадкового вибору через сервіс   https://www.random.org/ та будуть здійснюватися за наступним графіком:
За період с 01.09.20 по 30.09.20 -   06.10.2020
За період с 01.10.20 по 31.10.20 -   03.11.2020
За період с 01.11.20 по 30.11.20 -   02.12.2020
За період с 01.12.20 по 31.12.20 -   12.01.2021

7.2. Факт підтвердження придбання виробів з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite +, та замків Door Line DL у партнерів Організатора Акції, підтверджується інформацією від партнерів Організатора Акції, шляхом перевірки звірки номерів замовлення на виробництві, які є у реєстраційній формі.
7.3. Призовий фонд Акції включає такі найменування призів:
Серед покупців, що придбали віконні чи дверні конструкції з фурнітурою AXOR
Смарт часи Apple Watch – 4 шт.,
Смартфон Samsung  - 4 шт.
Бездротові навушники  JBL E65 – 4 шт.
Акустична система JBL – 4 шт.
Туристичний рюкзак – 4 шт.
Серед менеджерів салонів, що здійснили продаж віконних чи дверних конструкцій з фурнітурою AXOR і  чий унікальний номер покупця став призовим – 80 000 грн.
7.4. Зовнішній вигляд призів може відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах.
8. Порядок визначення переможців.
8.1. Визначення переможців Акції здійснюється Комісією з представників Організатора Акції            06.10.2020  03.11.2020  02.12.2020  12.01.2021
8.2.  По закінченню кожного акційного місяця представники Організатора Акції, серед зареєстрованих кодів, які знаходяться на сайті axorindustry.com, проводять розіграші призів серед покупців через сервіс  https://www.random.org/  
8.3. Кожен Учасник Акції отримує унікальний код за кожне придбане вікно чи двері з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S+, Elite + та замків Door Line DL ТМ AXOR
8.4. По одному коду Учасник може виграти лише один приз.
9 . Умови вручення призів.
9.1. Переможці Акції оголошуються на другий день розіграшу, після перевірки кодів, що перемогли та номерів замовлення у компаній виробників СПК, які були вказані при реєстрації. Інформація про переможців розміщується на сайті компанії axorindustry.com і на офіційних сторінках Facebook та Instagram компанії Аксор Індастрі.
9.2. З переможцями Акції та менеджерами салонів, чий унікальний номер покупця став призовим, зв’язуються по вказаному при реєстрації номеру телефону регіональні менеджери з продажів Аксор Індастрі, і персонально кожному покупцю вручають призи у тих помешканнях, де були встановлені вікна чи двері з фурнітурою AXOR.
9.3. Якщо після розіграшу по коду, який переміг, виявиться відсутність:
- номера замовлення у виробника СПК;
- вікна чи двері з фурнітурою AXOR у покупця згідно вказаної адреси в реєстраційній формі;
- виграшного коду у покупця
то приз, який переміг по такому коду розігрується заново сердь інших учасників Акції
9.4. Призи вручаються Учасникам не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту оголошення переможців, при пред'явленні ОРИГІНАЛУ та копії паспорта та податкового номеру;
9.5. Отримання призу, згідно з умовами цього Положення, здійснюється шляхом підписання між переможцями Акції та Організатором Акту про вручення призу (виграшу). Підписання Акту про вручення призу здійснюється протягом 7 (семи) календарних днів з дня, в який Учасників Акції визначили переможцями Акції. Організатор має право змінити терміни, час і місце підписання Акта про вручення призу, повідомивши про це переможців Акції в розумні терміни усно за номером мобільного телефону, який вказаний переможцями Акції в Анкеті Учасників Акції, яка містить особисті дані Учасника Акції (ПІБ, адреса, номер телефону та інше).
9.6. Перед підписанням Акта про вручення призу (виграшу) переможці Акції зобов'язані пред'явити представнику Організатора оригінал паспорта громадянина України та ідентифікаційний податковий номер, а також надати копії всіх сторінок паспорта громадянина України, ідентифікаційного податкового номера.
9.7. Якщо переможець Акції, який з'явився з метою підписання Акта про вручення призу (виграшу), не пред'явив Організатору оригіналу паспорта громадянина України та/або оригінал ідентифікаційного податкового номера, та/або не звернувся до Організатора з метою підписання Акта про вручення призу (виграшу), та/або не забезпечив отримання (вивезення) призу (виграшу)  в терміни, час і за адресую, згідно п.п. 8.6, 9.2 цього Положення, такий переможець втрачає можливість безкоштовного і безоплатного отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах, визначених у розділі 9 цього Положення. При цьому переможець Акції не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації та приз залишається у власності Організатора.  
9.8. У разі відмови переможця Акції від отримання призу, згідно з умовами цієї Акції переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації. Такий приз залишається у власності Організатора.
9.6. Передача Переможцю призу (виграшу) здійснюється протягом дня який зазначений Організатором Акції та після підписання Акта про вручення призу (виграшу).

10. Інші умови.
10.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення або зміни Правил буде здійснено на офіційному сайті компанії http://www.axorindustry.com.
10.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші, незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.
Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, страйки, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
10.3. Організатор не вступає в суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призів.
10.4. Реєстрацією заповненої анкети на офіційному сайті http://www.axorindustry.com Учасники Акції підтверджують свою згоду на використання свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані і використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях способом і методами, що не порушують чинне законодавство України. Залишаючи свої дані у формі реєстрації, учасник автоматично підтверджує свою згоду на зберігання, обробку та використання персональних даних відповідно до чинного законодавства України.
10.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов цього Положення, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цим Положенням, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
10.6. Учасники, які не виконали умови цього Положення, не можуть бути визнані переможцями Акції.
10.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цьому Положенні, а також зобов'язуються виконувати його умови .
10.8. Переможці Акції не можуть передати право безкоштовного і безоплатного отримання призів в рамках цієї Акції та на умовах цього Положення, третій особі.
10.9. Отримані призи обміну та поверненню не підлягають. Організатор і Замовник не несуть гарантійні зобов'язання щодо призів, отриманих в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цьому Положенні.

Генеральний директор  
ТОВ «Аксор Індастрі»
Осман Йилмаз