Вхід до особистого кабінету

17.05.2019

Премія за кращу фурнітуру - українці обрали AXOR

Другий рік поспіль за підсумком незалежного онлайн голосування українських споживачів ТM AXOR стає переможцем в номінації «Виробник фурнітури». За результатами 2018 року, як і за підсумками 2017 року, AXOR зайняв перше місце в своїй категорії, значно випередивши у рейтингу іноземних конкурентів.

08.05.2019

З Днем пам'яті та примирення!

Щиро вітаємо вас із Днем пам'яті та примирення та Днем Великої Перемоги над нацизмом.

08.05.2019

Продукція AXOR презентована на семінарі компанії Feldhaus

AXOR розширює географію своєї присутності на європейських ринках. Зокрема, на території країн Балканського півострова. Наприкінці квітня поточного року представник ТМ AXOR в Румунії Міхей Гімбовські презентував новинки фурнітури AXOR на семінарі віконної компанії Feldhaus.

03.05.2019

Цикл тренінгів від AXOR в Казахстані зібрав безліч позитивних відгуків

З 22 по 26 квітня в різних містах Республіки Казахстан проходили тренінги на теми «Ефективні комунікації» і «Ораторське мистецтво» для дилерів і співробітників компаній, які працюють з ТМ AXOR.

02.05.2019

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Цього року служба охорони праці в Україні відзначає 100-річний ювілей. 25 квітня на честь ювілею, а також напередодні Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня) на території AXOR INDUSTRY відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної та машинобудівної промисловості Дніпропетровської області.

26.04.2019

Привітання з Великоднем

Шановні партнери, колеги, друзі!
Вітаємо вас зі святом - Світлого Христова Воскресіння!
Бажаємо вам здоров'я, світла, величезного щастя, мудрості і радості, щоб у вашому житті траплялися чудеса, і в душі завжди жила віра в краще.
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

26.04.2019

Участь AXOR в ювілейному бізнес-форумі «Віконда»

В честь своего 15-летия компания «Виконда» провела 5-ый юбилейный бизнес-форум, который состоялся 19 апреля в городе Кривой Рог. Компания AXOR INDUSTRY выступила партнером данного мероприятия, принимая в нем активное участие.

24.04.2019

Суботник в AXOR: продовження доброї традиції

Наприкінці квітня за доброю традицією співробітники компанії AXOR INDUSTRY провели суботник. Дружно, всією компанією, ми озеленили прилеглу територію до заводу, білили дерева, садили нові, прибирали сухостій і сміття з навколишніх доріг. В активному темпі і піднесеному настрої ми навіть не помітили, як минув час.

24.04.2019

Інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза

Про стратегію компанії в досить непростих умовах конкуренції на віконному ринку України, про новинки AXOR INDUSTRY, які впроваджуються у 2019 році, і про просування продукції на нові світові ринки - читайте в ексклюзивному інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза, підготовленого Олегом Кесслером, керівником проекту «Оконный консалтинг».

29.03.2019

Акція «AXOR - код успіху»

Компанія AXOR INDUSTRY оголошує про старт нової Акції «AXOR - код успіху» і про вихід інноваційного продукту - мобільного додатка AXOR.
Цього року учасниками акції є як дилери, так і фахівці з монтажу! Усі учасники отримують бали і мають можливість обмінювати їх на призи.

27.03.2019

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY

26 березня за доброю традицією завод AXOR відчинив свої двері для старшокласників, які проходять навчання за темою профорієнтації від SIMPLEX і Юлії Здесенко.

22.03.2019

Новинки AXOR - на будівельній виставці InterBuildExpo 2019

20 і 21 березня на «Фестивалі будівельного сервісу 2019. Вікна і двері», що проходив в рамках будівельної виставки InterBuildExpo-2019 в Києві, були представлені продуктові новинки AXOR - зразки вікон з прихованими петлями ELITE+ і з системою «турботливого» вікна First Tilt.

11.03.2019

Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M

6 березня в AXOR Academy пройшов тренінг для менеджерів компанії Niks-M. Про те, як визначити «портрет» клієнта, його мотиви і потреби, а також ефективно працювати із запереченнями, розповідала бізнес-тренер Наталія Шинкаренко.

07.03.2019

Привітання з 8 березня!

Любі жінки!
Вітаємо вас з прекрасним святом весни і краси! Від щирого серця бажаємо вам яскравого весняного настрою, запаморочливої любові і сімейного благополуччя. Нехай приємні миті свята назавжди поселятися в вашій душі. Будьте здорові і радійте оточуючих сліпучими посмішками!
Колектив компанії AXOR INDUSTRY.

05.03.2019

Новий продукт - приховані петлі AXOR ELITE +

Компанія AXOR INDUSTRY представляє фурнітуру з прихованими петлями ELITE+. Діапазон застосування нового продукту включає: поворотні, відкидні, поворотно-відкидні і штульпові конструкції. Фурнітура ELITE+ розроблена для дерев'яних і ПВХ конструкцій.

28.02.2019

REHAU та AXOR провели спільні семінари для партнера

26 і 27 лютого в AXOR Academy представники REHAU і AXOR провели ряд навчальних заходів для співробітників і дилерів компанії «Світеп».
Навчання фахівців галузі - один з напрямків активної співпраці компаній AXOR і REHAU з партнерами. Навчальні центри компаній займають особливе місце в системах їх сервісної підтримки. Компанії впевнені, що постійний розвиток, навчання фахівців партнерів, їх технічна підкованість і висока обізнаність щодо продукції, допомагають підвищувати бізнес-показники, а також розвивати віконну галузь в цілому.

28.02.2019

«Нікс-М»: вивчення мотивації з метою ефективної комунікації

22 лютого в AXOR Academy пройшов тренінг на тему «Ефективна комунікація» для дилерів і співробітників компанії «Нікс-М».

Що впливає на вибір і рішення клієнта? Як спонукати його до дії? Які слова-якорі варто вживати в розмові? Ці та інші нюанси комунікація докладно розбиралися на даному тренінгу.


12.02.2019

В AXOR Academy пройшли тренінги для компанії «Екіпаж»

Як визначити особливості та потреби клієнта за зовнішнім виглядом і за першими його словами і жестами? Як знизити емоційне напруження в разі рекламацій, знаючи психотип клієнта і його очікування? Ці та інші питання вивчали, аналізували і практикували в групах співробітники нашого партнера - компанії «Екіпаж» - на тренінгах 7 і 8 лютого в AXOR Academy.

01.02.2019

AXOR і Steko: розвиток команд - це безперервний рух уперед

29 і 31 січня в навчальному центрі AXOR Academy проходили семінари для персоналу нашого надійного партнера - компанії Steko, на яких були присутні фахівці різних департаментів партнера: представники технічного відділу, департаменту маркетингу і відділу продажів.

30.01.2019

Фінал акції «Щаслива 7-ка AXOR» - в стилі казино

Свято, присвячене фіналу акції «Щаслива 7-ка AXOR», відбулося 26 січня у одному з найкращих заміських готелів України – GoodZone.
Нарешті відбувся довгоочікуваний розіграш та визначені головні переможці Акції 2018 року! Вечір був наповнений музикою, гумором, приємним спілкуванням, безліччю подарунків і, звичайно, незабутніми емоціями!

1 ... 3 4 5 6 7 ... 19
20
20 30 40