Вхід до особистого кабінету

06.08.2019

Огляд ринку СПК України за 1-ше півріччя 2019 року

Компанія AXOR INDUSTRY представляє огляд віконного ринку України за 1-ше півріччя 2019 року. Аналіз ринку розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на ІІ півріччя 2019 року.

01.08.2019

Участь AXOR у тренінгах для «Акорд-С» від «Оконный Консталтинг»

З 23 по 25 липня у м. Рівно проходив цикл тренінгів для менеджерів з продажу та фахівців з монтажу дилерських салонів компанії «Акорд-С» (TM Epsilon). Тренінги проводив бізнес-тренер, керівник проекту «Оконный Консталтинг», викладач ОДАБA Кесслер О.І.
У циклі тренінгів взяли участь провідні постачальники компанії «Акорд-С», серед яких - компанія AXOR INDUSTRY.

30.07.2019

AXOR INDUSTRY: нам 8 років!

25 липня команда AXOR INDUSTRY святкувала своє 8-річчя.

Протягом усіх цих років найголовнішою цінністю для нашої компанії були та залишаються партнерські відносини, створення сильної команди професіоналів, а також постійне вдосконалення продукту AXOR. Завдяки цьому вектору розвитку сьогодні фурнітуру AXOR знають і люблять в понад 20-ти країнах світу!

16.07.2019

Представник провідної лабораторії Польщі відвідав завод AXOR

8 липня 2019 року керівник провідної лабораторії будівельних технологій Польщі «Badania okien» з робочим візитом відвідав передові підприємства віконної галузі України, серед яких був і завод AXOR.

04.07.2019

Визначено переможців 1-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2019»

3 липня 2019 року було визначено переможців першого етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR-2019». Перемогу здобули компанії: "Кілан",ФОП Бутенко та ФОП Анікєєв.
Вітаємо переможців та нагадуємо, що конкурс «Powered by AXOR» триває. Ми чекаємо на нових учасників та переможців!

27.06.2019

Конкурс в Instagram «Літо з AXOR»!

Оголошуємо про старт нового конкурсу в Instagram на нашій сторінці @axor_live.
Нам дуже приємно, що наші прихильники, друзі та колеги навіть поза конкурсами продовжують розміщувати фотографії у соцмережах, в кадрі яких присутні сувеніри від AXOR. Це дуже чудові та емоційні фото!
Отже, ми підготували для вас нові призи та новий конкурс - «Літо з AXOR»! Діліться яскравими моментами вашого життя цього літа і вигравайте нову фірмову спортивну термопляшку та інші призи від AXOR!

27.06.2019

Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні партнери, друзі, колеги.
Вітаємо вас з Днем Конституції України! Бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах. Хай полум'я гордості за нашу країну яскраво горить в серцях всіх нас, висвітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє.
З повагою, AXOR INDUSTRY.

13.06.2019

AXOR Open Day Kids - 2019

Це було щось неймовірне!
У День захисту день, 1 червня, завод AXOR став місцем, де цілий день панували дитячий сміх, радість, усмішки і море позитивних емоцій. Тому що в AXOR знову пройшов День відчинених дверей для дітей співробітників - AXOR Open Day Kids!

30.05.2019

AXOR на конференції «Вікна Perfect»

Надійний партнер AXOR, ТМ «Вікна Perfect», 18 травня у Тернополі провела 5-ту за рахунком конференцію, яка мала назву «Вікно в Європу». Компанія AXOR INDUSTRY взяла активну участь у цьому заході.

17.05.2019

Премія за кращу фурнітуру - українці обрали AXOR

Другий рік поспіль за підсумком незалежного онлайн голосування українських споживачів ТM AXOR стає переможцем в номінації «Виробник фурнітури». За результатами 2018 року, як і за підсумками 2017 року, AXOR зайняв перше місце в своїй категорії, значно випередивши у рейтингу іноземних конкурентів.

08.05.2019

З Днем пам'яті та примирення!

Щиро вітаємо вас із Днем пам'яті та примирення та Днем Великої Перемоги над нацизмом.

08.05.2019

Продукція AXOR презентована на семінарі компанії Feldhaus

AXOR розширює географію своєї присутності на європейських ринках. Зокрема, на території країн Балканського півострова. Наприкінці квітня поточного року представник ТМ AXOR в Румунії Міхей Гімбовські презентував новинки фурнітури AXOR на семінарі віконної компанії Feldhaus.

03.05.2019

Цикл тренінгів від AXOR в Казахстані зібрав безліч позитивних відгуків

З 22 по 26 квітня в різних містах Республіки Казахстан проходили тренінги на теми «Ефективні комунікації» і «Ораторське мистецтво» для дилерів і співробітників компаній, які працюють з ТМ AXOR.

02.05.2019

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Цього року служба охорони праці в Україні відзначає 100-річний ювілей. 25 квітня на честь ювілею, а також напередодні Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня) на території AXOR INDUSTRY відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної та машинобудівної промисловості Дніпропетровської області.

26.04.2019

Привітання з Великоднем

Шановні партнери, колеги, друзі!
Вітаємо вас зі святом - Світлого Христова Воскресіння!
Бажаємо вам здоров'я, світла, величезного щастя, мудрості і радості, щоб у вашому житті траплялися чудеса, і в душі завжди жила віра в краще.
З повагою, колектив компанії AXOR INDUSTRY.

26.04.2019

Участь AXOR в ювілейному бізнес-форумі «Віконда»

В честь своего 15-летия компания «Виконда» провела 5-ый юбилейный бизнес-форум, который состоялся 19 апреля в городе Кривой Рог. Компания AXOR INDUSTRY выступила партнером данного мероприятия, принимая в нем активное участие.

24.04.2019

Суботник в AXOR: продовження доброї традиції

Наприкінці квітня за доброю традицією співробітники компанії AXOR INDUSTRY провели суботник. Дружно, всією компанією, ми озеленили прилеглу територію до заводу, білили дерева, садили нові, прибирали сухостій і сміття з навколишніх доріг. В активному темпі і піднесеному настрої ми навіть не помітили, як минув час.

24.04.2019

Інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза

Про стратегію компанії в досить непростих умовах конкуренції на віконному ринку України, про новинки AXOR INDUSTRY, які впроваджуються у 2019 році, і про просування продукції на нові світові ринки - читайте в ексклюзивному інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза, підготовленого Олегом Кесслером, керівником проекту «Оконный консалтинг».

29.03.2019

Акція «AXOR - код успіху»

Компанія AXOR INDUSTRY оголошує про старт нової Акції «AXOR - код успіху» і про вихід інноваційного продукту - мобільного додатка AXOR.
Цього року учасниками акції є як дилери, так і фахівці з монтажу! Усі учасники отримують бали і мають можливість обмінювати їх на призи.

27.03.2019

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY

26 березня за доброю традицією завод AXOR відчинив свої двері для старшокласників, які проходять навчання за темою профорієнтації від SIMPLEX і Юлії Здесенко.

1 ... 3 4 5 6 7 ... 19
20
20 30 40