Вхід до особистого кабінету

13.11.2023

AXOR презентував нову фурнітурну розсувну систему Intent Smart Slide на міжнародній виставці в Мілані!

AXOR презентував нову фурнітурну розсувну систему Intent Smart Slide на міжнародній виставці в Мілані!

15-18 листопада 2023 року в Мілані відбулась масштабна виставка будівельної галузі MADE expo 2023. Вона зібрала сотні фахівців, виробників, дилерів та спеціалістів дотичних галузей. Продукція AXOR широко представлена в Італії через офіційного дистриб’ютора – компанію Ri&Co sistemi SRL.

На виставці MADE expo 2023 презентували новинки, обговорювали нагальні питання та визначали тренди, які будуть актуальними у світі архітектури та будівництва найближчим часом.

Саме цю визначну подію ми обрали, щоб презентувати важливу новинку нашої компанії – першу українську фурнітурну розсувну систему AXOR Intent Smart Slide. Вона призначена для великогабаритних конструкцій і легко впорається зі стулкою вагою до 200 кг. На демонстраційному стенді відвідувачі переконались у плавності руху стулки. Завдяки особливостям конструкції навіть дитина без зайвих зусиль зможе відкрити важкі двері.

Крім того, AXOR Intent Smart Slide забезпечує високий рівень герметичності конструкції та теплопровідності. Наша фурнітурна розсувна система проходить обов’язкові випробування у власних сертифікованих лабораторіях, тож ми можемо стверджувати, що вона відповідає міжнародним стандартам якості.