Вхід до особистого кабінету
k3-cover.png
s-plus.png
dl.jpg
dl.jpg
accsesorize-cover.jpg
Фурнітура Komfort Line K-3 є першою в лінійці продукції AXOR INDUSTRY, призначеною для металопластикових вікон і дверей внутрішнього відкривання. Ця система надає споживачам високий рівень надійності і функціональності, зберігаючи при цьому цінову привабливість системи стандарт-класу. Вікна з фурнітурою Komfort Line K-3 мають високі експлуатаційні властивості, можуть бути оснащені всіма додатковими опціями і укомплектовані кількома протизламними елементами.

Фурнітура Smart Line S + є концептуальним рішенням AXOR INDUSTRY, що дозволяє забезпечити максимум можливостей за бажанням споживача. Вже в базовій комплектації дана лінійка містить мікроліфт-блокіратор, мікрощілинне провітрювання і 5 точок притиску. Оснащена виключно протизламними елементами, фурнітура Smart Line S + дозволяє укомплектувати вікно відповідно до кількох рівень протизламності, включаючи найвищий згідно з міжнародними стандартами - RC2 (WK2). При цьому конструкторські рішення, реалізовані в Smart Line S +, роблять цю фурнітуру не тільки надійною в експлуатації, але і дозволяють підвищити швидкість і зручність монтажу.

Дверні замки Door Line DL – лінія продукції компанії AXOR INDUSTRY, в якій представлені врізні багатозапірні замки, врізні короткі замки, замки для дверей санвузлів. Закритий, повністю сталевий корпус замків AXOR створює завершений естетичний вигляд конструкції і забезпечує захист всіх його деталей від попадання пилу і будівельного сміття в механізм. Дверні замки Door Line DL мають фалеву защiпку, що регулюється при необхідності зміни напрямку закривання дверей. Багатозапірні замки Door Line DL мають можливість «подовження» обв'язки по периметру стулки, що забезпечує герметичність дверної конструкції, а також можуть бути оснащені додатковими протизламними елементами.Захисне покриття фурнітури


Поверхня всіх виробів продукції AXOR INDUSTRY захищена запатентованим покриттям - Total Protect Technology, яке забезпечує високу стійкість до появи корозії на виробах протягом усього терміну експлуатації. (За результатами випробувань продукції AXOR присвоєно найвищий - 5-ий клас стійкості до корозії відповідно до вимог EN 1670).