Вхід до особистого кабінету

11.09.2023

Подяка від AXOR партнерам, які долучаються до збору на мобільні госпіталі

Подяка від AXOR партнерам, які долучаються до збору на мобільні госпіталі

Раніше ми повідомили вам, що компанія AXOR Industry підписала меморандум, в рамках якого зобов’язалась кожного місяця передавати 2% з продажів затвердженого переліку фурнітури на збір для покупки мобільних госпіталів. Багато наших партнерів високо оцінили цю ініціативу, оскільки з покупкою такої фурнітури вони не тільки підтримують українську економіку, але й роблять внесок у порятунок життів.

Вкотре нагадаємо, що мобільні госпіталі – це повністю укомплектовані лікарні на колесах, які можуть працювати у безпосередній близькості до лінії фронту. Лише за один день вони можуть рятувати до ста життів як військових, так і цивільних. Тож ми щиро вдячні усім партнерам, які допомагають акумулювати кошти на цей збір.

Ми цінуємо підтримку кожного, тож вирішили зробити символічні подарунки тим, хто долучився до збору шляхом придбання фурнітури AXOR із затвердженого переліку. На знак подяки наші партнери почали отримувати книги «Чотири столиці Давньої Русі» із підписом самого автора Сергія Пєткова. Зараз особливо важливо вивчати власну історію, бо в ній ми віднаходимо силу минулих поколінь, які боролись за збереження України.

Долучайтесь до збору на мобільні госпіталі в рамках підписаного меморандуму чи через прямий донат, адже так в прямому сенсі врятуєте життя!