Вхід до особистого кабінету

16.02.2022

Фахівці AXOR провели презентацію для дилерів «Екіпажу»

Фахівці AXOR провели презентацію для дилерів «Екіпажу»

Минулого тижня на завод «Екіпаж» у Київській області завітали регіональний менеджер AXOR Олександр Амелін та наш технічний спеціаліст Борис Малаховський. Вони зустрілись з дилерами «Екіпажу» та менеджерами з продажів у віконних салонах, щоб провести презентацію та відповісти на усі важливі питання.

Наші фахівці провели презентацію, де розповіли про особливості встановлення прихованих петель Elite+ на базі системи Komfort Line K3. Важливо було продемонструвати, як це працює, які додаткові елементи можна встановлювати на систему K3. Крім того, особливу увагу звернули на специфіку монтажу та демонтажу таких стулок. Обізнаність у цих нюансах власників бізнесу та менеджерів з продажу дозволяє популяризувати системи з прихованими петлями. Наші партнери дізнаються про їхні переваги та можуть в подальшому доносити цінність прихованих петель до кінцевих споживачів.

Ми впевнені, шо теоретичні знання працюють лише тоді, коли підкріплюються безпосередньо практикою. Саме тому презентацію проводили на зразку вікна, в якому систему прихованих петель було встановлено на базі Komfort Line K3. Ми обов’язково розповімо вам усі подробиці щодо цього нововведення від AXOR, тому слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах.

А ми дякуємо усім учасникам презентації за проявлену зацікавленість та готовність вчитись і отримувати нові знання. До нових зустрічей, друзі!