Вхід до особистого кабінету

11.02.2022

Фахівці AXOR провели екскурсію заводом для технічних спеціалістів компанії «Вікна Нові»

Фахівці AXOR провели екскурсію заводом для технічних спеціалістів компанії «Вікна Нові»

8-го лютого фахівці AXOR провели семінар, презентацію нових продуктів та екскурсію заводом для технічних спеціалістів компанії «Вікна Нові».

Постійне навчання – один з важливих векторів підтримки партнерів, якого вже багато років дотримується AXOR. Саме тому компанія регулярно організовує семінари, екскурсії заводом та тренінги з продажів, розвитку персоналу та особливостей продукту.

Отже, для технічних спеціалістів компанії «Вікна Нові» провели презентацію, де пригадали шлях AXOR від дистриб’ютора фурнітури до одного з найбільших заводів-виробників фурнітури повного циклу у Східній Європі. Також нагадали особливості та переваги кожної з представлених лінійок фурнітури та познайомились з деякими новинками від AXOR, які невдовзі з’являться на ринку фурнітури. Особливу увагу приділили системі прихованих петель AXOR Elite+, оскільки це та тенденція ринку, котра тільки набирає обертів та буде посилюватись в майбутньому.

Ще одна важлива тема – додаток AXOR, оскільки в ньому зібрана вся важлива документація, яка може знадобитись дилерам та технічним спеціалістам для їхньої роботи. Також в додатку є форма зворотного зв’язку, яка дозволяє в найкоротший строк отримати консультацію з будь-якого питання від фахівців AXOR.

Навчальний сезон набирає обертів, тому на партнерів AXOR чекає ще багато тренінгів, семінарів та екскурсій, які дозволять суттєво поглибити знання.