Вхід до особистого кабінету

02.05.2019

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Цього року служба охорони праці в Україні відзначає 100-річний ювілей. 25 квітня на честь ювілею, а також напередодні Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня) на території AXOR INDUSTRY відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної та машинобудівної промисловості Дніпропетровської області.

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

AXOR INDUSTRY як передове підприємство в своїй галузі, оснащене високотехнологічним обладнанням, яке є зразком впровадження європейських стандартів у виробництво, стало майданчиком для ведення такої важливої ​​події для галузі.

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Серед учасників заходу були представники таких провідних металургійних компаній, як «АВ Метал Груп», «Дніпрометиз», «Дніпросталь», «ІНТЕРПАЙП НТЗ» та інших провідних металургійних і машинобудівних компаній області.

На засіданні розглядалися важливі питання щодо впровадження методів підвищення рівня безпеки працівників на виробництвах. Після виступу начальника відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольги Бондаренко про важливість такого роду заходів і способах їх впровадження, фахівці з охорони праці обмінялися ідеями, як вони застосовують це на практиці на своїх підприємствах. Серед запропонованих прикладів були представлені результативні заходи, такі як: конкурси «на краще робоче місце», «кращу бригаду і ділянку» та інші.

На зустрічі були також розглянуті «стандарти робочого місця» за системою 5С - «Бережливе виробництво». У AXOR ця система вже активно впроваджується.

У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості У AXOR відбулася Рада фахівців з охорони праці металургійної промисловості

Висловлюємо подяку Ользі Бондаренко за вибір компанії AXOR як майданчика для проведення такого значущого для галузі заходу. Ми готові підтримувати просування даної програми, присвяченої Дню охорони праці.