Вхід до особистого кабінету

13.06.2019

AXOR Open Day Kids - 2019

Це було щось неймовірне!

У День захисту день, 1 червня, завод AXOR став місцем, де цілий день панували дитячий сміх, радість, усмішки і море позитивних емоцій. Тому що в AXOR знову пройшов День відчинених дверей для дітей співробітників - AXOR Open Day Kids!

Це була унікальна можливість для наших дітей побачити на власні очі, де працюють їхні батьки. Побачити, почути, дізнатися, що саме і яким чином виробляє завод AXOR.

Для діток різного віку (3-8 років, 9-11 років, 12-19 років) екскурсію заводом проводили по-різному, доступною мовою для кожної дитини.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Наймолодші із захопленням розглядали різні деталі, верстати, ящики з фурнітурою, задавали безліч питань про вікна і їх деталі. Більш старші цікавилися технологіями, роботою заводу, випробуваннями в камері соляного туману і задавали багато цікавих питань. Одним словом, всім було дуже цікаво!

Дякуємо керівнику відділу продажів AXOR INDUSTRY в Україні Едему Хаурмаджі за дуже цікаві, зрозумілі для кожної групи дітей екскурсії, а також за ентузіазм і творчий підхід.

5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Зробити фото з татом чи мамою прямо на робочому місці! Хіба це не мрія будь-якого хлопчика чи дівчинки?. Безумовно, це були найбільш зворушливі і незабутні моменти в цей день, що був багатий на враження.

9.jpg 10_1.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 16.jpg

Після екскурсії на дітей чекали солодощі, морозиво та майстер-клас з розпису пряників. Вони малювали віконця з фурнітурою AXOR. А на завершення діти розважилися на дискотеці зі срібним шоу.

17.jpg 18.jpg 20.jpg 22.jpg

Усі діти, та й дорослі, по закінченні свята були дуже задоволені. Раді зустрічі і новим знайомствам - як з роботою заводу, так і один з одним.

23.jpg