Вхід до особистого кабінету

27.03.2019

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY

26 березня за доброю традицією завод AXOR відчинив свої двері для старшокласників, які проходять навчання за темою профорієнтації від SIMPLEX і Юлії Здесенко.

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY

Молоді, цілеспрямовані хлопці і дівчата, які активно і з користю проводять свої канікули, познайомилися з роботою нашої компанії, особливостями виробничих циклів, побудовою бізнес-процесів в компанії, задаючи різнопланові питання представникам нашої компанії про освіту, розвиток і реалізацію.

Із задоволенням ділимося одним із відгуків учасників менеджмент-туру за професіями:

«Побували в гостях на сучасному заводі з виробництва фурнітури для вікон і дверей - міжнародної компанії AXOR INDUSTRY. Говорили про важливість освіти, освіти саме такої, яка тобі цікава. Про важливість саморозвитку щодо цілей та мрії, про читання (!). Про якості і уміння, про комунікативні навички. Екскурсія виробництвом, знайомство з командою, живий діалог і особистий досвід від Олени Крекніної і Едема Хаурмаджі яскраво доповнили картинку сьогоднішнього дня! Дякую за вашу гостинність!»

Компанія AXOR INDUSTRY завжди рада бачити в своїх стінах талановиту, активну і перспективну молодь. Ми завжди з готовністю поділимося своїм досвідом, розповімо, чому навчилися самі, як і що ми досягли, до чого йдемо.

Профорієнтація для старшокласників: досвід в AXOR INDUSTRY