Вхід до особистого кабінету

11.03.2019

Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M

Одним із важливих аспектів проведення ефективної комунікації з клієнтами є вміння працювати із запереченнями.

Для вирішення та попередження різних конфліктних ситуацій з клієнтами, потреби і поведінки яких потрібно зрозуміти найчастіше за перші хвилини спілкування, допомагають знання психології, зокрема - основи фізіогноміки людей і психотипи клієнтів.

«Мова зовнішності» розповість, як тим чи іншим клієнтам комфортніше отримувати інформацію, що важливо для прийняття їх рішень. Кого варто підштовхнути до дії, а кого важливо не квапити. Кого досить вислухати, а кому потрібні докази, аргументи і цифри ...

Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M

Розуміння таких моментів у комунікації значно знижує рівень виникнення заперечень (як зовнішніх, так і внутрішніх), а також допомагає досягти великих результатів у продажах.

Минулої середи, 6 березня, на тренінгу в AXOR Academy бізнес-тренер Наталія Шинкаренко детально знайомила слухачів з основами фізіогноміки і психотипами клієнтів: їх «яскраві» риси, мотиви, дії, потреби, особливості поведінки.

Тренінг проходив для менеджерів нашого партнера - компанії Niks-M.

У ході тренінгу детально розбиралися такі питання:

  • Як зрозуміти потреби клієнта?
  • Які методи дієві в роботі з різними клієнтами?
  • Як виникають заперечення?
  • Як грамотно вести переговори, знаючи «портрет» клієнта, а також інші питання.
Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M Тренінг «Ефективна комунікація» для компанії Niks-M

Крім навчання в ході тренінгу для гостей у цей день також була проведена екскурсія заводом AXOR і представлені новинки і нові розробки компанії. Вів екскурсію регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко.

По завершенні гості щиро дякували спікерам і компанії AXOR INDUSTRY за надану можливість особистого та професійного росту.