Вхід до особистого кабінету

23.01.2019

Переможці 3-го етапу фотоконкурсу «Powered by AXOR»-2018

21 січня було визначено переможців фінального етапу фотоконкурсу в 2018 році. (Умови конкурсу 2019)

Фотографії об'єктів будівель, які були надіслані нам на конкурс, цього разу були особливо цікавими. Вибрати переможців було дуже складно - всі об'єкти гідні перемоги. Тому було прийнято рішення визначити переможців у двох представлених номінаціях ( «Об'єктне будівництво» і «Реконструкція будівель») за допомогою системи випадкового вибору на сайті random.org.

А так як в номінації «Котеджне будівництво» цього разу не було учасників, то ми вирішили провести повторний random в номінації, в якій було найбільше учасників, тобто - «Об'єктне будівництво».

Отже, перший щасливчик - ПП Бабченко А.А. Об'єкт - житловий комплекс «Орільська надія». Гарний житловий комплекс, який знаходиться в мальовничому місці - с. Партизанське (Дніпропетровська область). Компанія-переможець проводила скління 2-ої секції цього комплексу. Будівля була засклена з фурнітурою AXOR.

Powered by_lll_2018_UA_Объектное строительство 1.jpg

Бабченко.png
За результатами наступного розіграшу в цій номінації було визначено другого переможця – це компанія «Мтермо». Об'єкт - житловий комплекс «Петровський квартал». ЖК «Петровський квартал» - один з найбільших житлових комплексів України (понад 50 будинків!), який розташований в екологічно чистому передмісті Києва, в с. Святопетровское. 15 п'ятиповерхових будинків цього комплексу (ПК-5, 1 черга) були засклені компанією «Мтермо». Всі будівлі цієї черги були засклені з фурнітурою AXOR.

UA_Powered by_lll_2018_Объектное строительство 2 copy.jpg

Мтермо.png

І нарешті, третій переможець, який також був визначений за допомогою системи випадкового вибору, - це компанія «Інбуд сервіс». У номінації «Реконструкція будівель» вона перемогла з об'єктом скління школи №128, м. Київ.

Варто відзначити, що компанія «Інбуд сервіс» у конкурсі «Powered by AXOR» брала участь вперше і відразу з двома об'єктами. Об'єкт, з яким компанія перемогла (скління школи), а також скління житлового комплексу на вулиці Крушельницької, м Київ. Вітаємо перможців!

UA_Powered by_lll_2018_РЕКОНСТРУКЦИЯ ЗДАНИЙ copy.jpg

Инбуд Сервис.png

Приз кожному переможцю від компанії AXOR INDUSTRY - перфоратор Bosch Professional.

Крім того, ми з радістю нагородимо і інших учасників даного етапу конкурсу. Заохочувальний приз, powered bank від ТМ AXOR, отримають компанії: «Геоком Рест», SunMax, ТД «Вікна Вінниця».

Увага! Фотоконкурс «Powered by AXOR» триває і в 2019 році. Надсилайте фотографії об'єктів, при будівництві або реконструкції яких Ви використовували фурнітуру ТМ AXOR.

Новий рік чекає на нових переможців!

Умови конкурсу 2019