Вхід до особистого кабінету

10.10.2018

Виступ AXOR у відкритому семінарі «Енергоефективні віконні конструкції»

4 жовтня 2018 року в місті Білгород-Дністровський, Одеська область, пройшов відкритий семінар на тему: «Енергоефективні віконні конструкції: вибір, покупка, монтаж».

Спікерами семінару були як представники академічної освіти (завідувач кафедри Будівельної Академії м.Одеси), так і представники віконних виробничих компаній України.

1.jpg

Слухачами семінару були представники віконних компаній регіону, які в своїй практиці застосовують методи підвищення енергоефективності будівель, а також учні ВНЗ будівельних факультетів, які вивчають принципи енергозбереження.

2.jpg

Перший із доповіддю на тему «Сучасні тенденції та будівельні норми в галузі енергозбереження» виступив Юрій Закорчемний, завідувач кафедри Архітектурних конструкцій ОДАБА. Юрій представив основні вимоги до будівництва, реконструкції, а також скління будівель згідно діючих норм з енергозбереження.

3.jpg

Далі виступив провідний спеціаліст віконної галузі, регіональний менеджер AXOR INDUSTRY Роман Петренко. Роман представив вимоги до сучасної віконної фурнітури, наочно окреслив можливості і додаткові опції на прикладі двох лінійок ТМ AXOR: Komfort Line K-3 і Smart Line S +, продемонстрував відео з краш-тесту звичайного вікна і вікна, оснащеного антивандальними елементами, що дуже зацікавило присутню аудиторію.

4.jpg

Далі Роман розповів про важливість вибору якісної віконної фурнітури, що відповідає міжнародним вимогам і нормам, які повинні бути враховані при комплектації і установці сучасних, зокрема енергоефективних, віконних конструкцій. Також Роман детально окреслив аспекти, які відіграють вагому роль для комфортного і довговічного використання вікна.

2_1.jpg

По завершенні його виступу представники віконних компаній активно задавали свої запитання щодо виробництва фурнітури AXOR:

Іван Барбов, керівник компанії «Віконна правда», який виступив організатором даного семінару, продовжив виступи, окресливши основні проблеми і питання, з якими стикаються фахівці під час вибору і монтажу сучасних енергоефективних віконних конструкцій, а також детально поділився методами вирішення цих питань і запобігання подібних помилок: від виміру і замовлення - до установки готового виробу.

5.jpg

Дякуємо Івану Барбову за запрошення на семінар і висловлюємо готовність і далі активно брати участь у подібних освітніх заходах з метою розвитку віконної галузі.