Вхід до особистого кабінету

05.10.2018

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

5 жовтня 2018 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми.

Нагадаємо, що наша компанія з метою підтримки перспективної української молоді два рази на рік оголошує про прийом заявок серед студентів ВУЗів Дніпра і за підсумками відбору визначає переможців програми, які протягом наступного періоду отримають щомісячну фінансову винагороду від AXOR.

Згідно умов стипендіальної програми 2018 року AXOR INDUSTRY визначає не двох переможців, як у минулому році, а чотирьох. Ці студенти будуть отримувати фінансову допомогу від нашої компанії на наступний період (жовтень 2018 р.- січень 2019 р.) щомісячно у розмірі 1500 грн.

Отже, переможцями нового періоду стипендіальної програми від AXOR стали.

У категорії «За успіхи в навчанні»:

  1. Черемисін Владислав, студент 3-го курсу механічного факультету за спеціальністю «Метрологія та інформаційно вимірювальна техніка» Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.
  2. Боєв Олександр, студент 3-го курсу механічного факультету за спеціальністю «Прикладне матеріалознавство» Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.

У категорії «Пільгова стипендія»

  1. Ільченко Владислав, студент 1-го курсу магістратури механічного факультету за спеціальністю «Автомобільний транспорт» Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.
  2. Аксаков Микита, студент 1-го курсу магістратури механічного факультету за спеціальністю «Матеріалознавство» Придніпровської державної академії будівництва і архітектури.

Переможцям і всім учасникам програми бажаємо успіхів у навчанні!

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY триватиме і чекає на нових переможців. 

Детальніше про стипендіальну програму AXOR 2018 року