Вхід до особистого кабінету

26.06.2018

Керівники компаній УБЖП з Кривого Рогу відвідали завод AXOR

20 червня завод AXOR відвідали представники міськвиконкому і керуючих компаній з утримання будинків з міста Кривий Ріг. Утепленням і облаштуванням житлових будинків у Кривому Розі займаються дуже активно і продумано. Про це ми дізналися з розповідей наших гостей.

home.jpg

Завдяки проекту «теплий дім» у цьому місті з 2016 року були засклені під'їзди багатьох житлових будинків, які знаходяться під керівництвом цих компаній. Проект продовжено до 2020 року, він активно розвивається і розширюється.


IMG_7434.jpg       IMG_7429.jpg

Представники цих організацій дуже відповідально підходять до вибору підрядників, до питань контролю якості та подальшої експлуатації. Щоб дізнатися більше про виробництво вікон і їх комплектуючих, вони взяли участь в екскурсійному турі на виробництва великих віконних компаній.

Після відвідування заводу AXOR гості відзначили, що отримали багато корисної інформації для їх роботи і щиро ділилися враженнями від побаченого.


Лариса Рудник, директор керуючої компанії з утримання житлових будинків ТОВ «Дивобуд», м.Кривий Ріг.

Зустрічали гостей і відповідали на їхні запитання технічний директор AXOR INDUSTRY Віталій Стовбун і заступник директора з маркетингу Олена Крекніна.


IMG_7522.jpg       IMG_7465.jpg
     
IMG_7452.jpg       IMG_7470.jpg


Віталій провів для гостей екскурсію заводом, під час якої детально відповідав на різнопланові питання гостей: щодо виробництва, контролю якості, сертифікації та навіть кадрових рішень в компанії.

Дякуємо нашому партнеру, компанію AXIOMA, за організацію екскурсій і запрошення взяти участь у даному проекті.