Вхід до особистого кабінету

15.06.2018

АКЦІЯ «Щаслива 7–ка AXOR»

АКЦІЯ «Щаслива 7–ка AXOR»

kitzbühel_lucky_seven.jpg
До особистого кабiнету Зареєструватися

Якщо ви вперше на сайті, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму.

Шановні партнери!

У цьому році компанія AXOR INDUSTRY святкує своє семиріччя. Сім - це щасливе число. І ми впевнені, що цей рік стане успішним як для AXOR, так і для всіх наших партнерів. У зв'язку з цим ми проводимо безпрограшну акцію для дилерів. Ніхто не залишиться без призів і подарунків! А кращі продавці за підсумками акції зможуть взяти участь у розіграші поїздки в один із найрозкішніших гірськолижних курортів Австрії - Кіцбюель.

Період проведення акції: 01.07.18 - 31.12.18

Підведення підсумків: 26 cічня 2019 р.

Територія проведення акції: Україна, крім Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, і тимчасово непідконтрольних Україні територій у Донецькій і Луганській областях. 

УМОВИ:

1) В акції беруть участь всі дилери, що працюють з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3, Smart Line S+, дверними замками Door Line DL і First Tilt System.

2) Дилери, які бажають взяти участь в акції, реєструються на сайті www.axorindustry.ua.

Реєстраційна форма:

1. Логін - електронна адреса для входу в особистий кабінет

2. Пароль для входу в особистий кабінет

3. ПІБ дилера, який бере участь в акції

4. Контактний телефон

5. Місто, в якому працює дилер

6. Найменування підприємства-виробника СПК, з яким працює дилер.

7. Додаткова інформація (якщо необхідно).

3) Період реєстрації: протягом всієї акції.

4) Результати продажів зараховуються за повний акційний місяць з дати реєстрації дилера в акції.

5) Для того щоб в подальшому зайти на сайт в свій особистий кабінет дилер вводить свій логін (електронну адресу) і пароль.

6) Увага! Реєстрація є обов'язковою умовою для участі в акції та нарахування балів axor.

7) Для вже зареєстрованих раніше у 2015, 2016 і 2017 роках користувачів, нова реєстрація не потрібна.

8) Для вже зареєстрованих раніше користувачів, у яких змінилася електронна адреса (логін для входу в особистий кабінет) - необхідно внести зміни.

9) Для подальшої роботи з нарахуванням балів в AXOR-SHOP і для вибору призів дилерами, компанія виробник надає компанії AXOR INDUSTRY, у кінці кожного місяця, список учасників акції, в якому вказана кількість куплених стулок з фурнітурою AXOR і кількість дверних замків Door Line DL.

ПРИЗОВИЙ ФОНД:

КРОК 1: Приз для учасника акції із сувенірного магазину AXOR-SHOP

Кожен дилер, який бере участь в акції, незалежно від того, чи став він Переможцем акції чи ні, може вибрати для себе гарантований подарунок з переліку сувенірної продукції AXOR.

Увага! Зароблені бали AXOR використовуйте для оформлення призів та подарунків з 15 серпня 2018 року по 28 лютого 2019 року.
З 1.03.19 всі невитрачені бали згорають.

 Для цього потрібно накопичити бали:

o 1 комплект фурнітури AXOR Komfort Line K-3 = 1 бал «axor».

o 1 комплект фурнітури AXOR Smart Line S + = 2 бали «axor»

o 1 дверний замок AXOR Door Line DL = 2 бали «axor»

o 1 комплект First Tilt System = 4 бали «axor»

 Бали «axor» за попередній місяць, нараховуються до 15 числа місяця, наступного за звітним.

 Кожен дилер може подивитися загальну кількість своїх бонусних «axor», зароблених протягом акції, на сайті http://axorindustry.ua в своєму особистому кабінеті.

 Для того щоб зайти в особистий кабінет потрібно ввести свій логін (електронну адресу) і пароль, за яким кожен дилер був зареєстрований.

 Накопичені бали необхідно витратити до 01.03.19.

 Замовлення на сувенірну продукцію AXOR-SHOP можна оформити в будь-який період проведення акції.

 Замовлення обробляються з 1 по 10 число місяця, наступного за звітним.

 При наявность обраних призів на складі вони відправляються до 30 числа місяця, наступного за звітним, на відділення «Нової пошти», яке було вказане дилером при реєстрації.

 Накопичені бали обмінюються на призи із зазначеного списку:

Книга1.jpg

КРОК 2: приз «Регіональний переможець»

За підсумками акції визначаються 4 переможці в регіонах, що продали максимальну кількість фурнітури AXOR у своєму регіоні за період акції.

Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 26 січня 2019 року, де їм і вручаються призи.

 

КРОК 4: приз «100 призерів»

За підсумками акції визначаються 100 призерів серед дилерів, які продали найбільшу кількість фурнітури AXOR за період акції.

Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 26 січня 2019 року. Кожному запрошеному будуть вручені призи від AXOR.

КРОК 5: приз «4 кращих дилери по лінійках продукції»

За підсумками акції визначаються 4 кращих дилери, що продали максимальну кількість продукції AXOR наступних найменувань:

-       найбільша кількість проданої фурнітури AXOR Komfort Line K-3

-       найбільша кількість проданої фурнітури AXOR Smart Line S +

-       найбільша кількість проданих замків AXOR Door Line DL

-       найбільша кількість проданих комплектів AXOR First Tilt System

Переможці запрошуються на урочистий розіграш з концертно-розважальною програмою, який відбудеться 26 січня 2019 року, де їм вручаються цінні призи від AXOR.

«Переможці Акції»

За підсумками Акції буде визначено 5 переможців, шляхом проведення лотереї серед 100 дилерів, які продали найбільшу кількість фурнітури AXOR за період Акції, і запрошених на урочистий розіграш Акції з концертно-розважальною програмою 26 січня 2019 року.

V місце - проектор Epson для презентацій і домашнього кінотеатру

IV місце - Кофемашина для дилерського салону

III місце - Apple iPhone X 256Gb Space Gray

II місце - Путівка на двох RADISSON BLU RESORT, БУКОВЕЛЬ

I місце і головний приз акції - Путівка на двох на гірськолижний курорт Кіцбюель, Австрія.


Офіційне положення про проведення акції «Щаслива 7–ка AXOR AXOR»
  1. Організатор акції: ТОВ «Аксор Індастрі», розташоване за адресою: 49041, м. Дніпро, пр. Праці, 32.  
2. Мета акції:  Збільшення впізнаваності ТМ AXOR , збільшення попиту на вікна, виготовлені з комплектом фурнітури Komfort Line K-3 або Smart Line S + та двері з замком Line DL ТМ AXOR .  
3. Період проведення Акції: з 01.07.18 - 31.12.18 включно.  
4. Територія проведення:  на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Ровенської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, крім Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та непідконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей.  
5. Учасники акції:  
Виключно дієздатні повнолітні громадяни України, які проживають на території України, і є фізичними особами які є покупцями комплектів фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S + , замків Line DL ТМ AXOR у компаній партнерів Організатора акції (Партнери Організатора акції – всі виробники СПК, що працюють з компанією ТОВ «Аксор Індастрі») та які належним чином і в повному обсязі виконали всі умови даних Правил (далі - Учасники Акції).  
Не допускаються до участі в акції:  
- Співробітники Організатора та члени їх сімей;  
- Власники та співробітники рекламних агентств, компаній партнерів, причетних до проведення даної акції та члени їх сімей;  
- Неповнолітні особи;  
- Недієздатні особи;  
- Іноземці, особи без громадянства, біженці.  
До компаній партнерів Організатора акції відносяться – юридичні та фізичні особи, які здійснюють виробництво світлопрозорих конструкцій з використанням віконної та дверної фурнітури виробництва ТМ AXOR.  
6. Умови акції:  
6.1. Для того, щоб взяти участь в Акції і стати Учасником Акції будь-яка особа, яка відповідає вимогам до Учасників Акції, має протягом Періоду проведення Акції здійснити наступні дії:  
6.1.1 Купити вироби з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S + чи замком Door Line DL  ТМ AXOR у компаній, партнерів Організатора акції. 
6.1.2 Зареєструватися Учасником Акції шляхом заповнення анкети учасника на офіційному сайті http://www.axorindustry.com (після заповнення анкети натиснути кнопку "Прийняти участь").   Або внести зміни в данні, вказані раніше при реєстрації у Акціях Організатора 2015-2016-2017 років (вказати діючу электронну скриньку).
6.1.3 Отримати індивідуальний номер ID.   
6.1.4 Один учасник має право зареєструватися тільки один раз.   
6.1.5 Прибути для участі у розіграшу призів за адресою, визначеною у п. 8.1 цього Положення та отримати відповідну кількість карток для розіграшу (п. 8.3 цього Положення).   
6.1.6 Учасники акції, які прибули для розіграшу призів, повинні мати при собі оригінал паспорту, ідентифікаційного коду та їх копії.  
6.2. З правилами проведення Акції " Щаслива 7–ка AXOR" можна ознайомитися на офіційному сайті http://www.axorindustry.ua.  
6.3 . Додаткова інформація про Акцію (в період її проведення) надається за телефоном гарячої лінії 0 800 600 766 . Дзвінки зі стаціонарних телефонних номерів в межах України є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно діючих тарифів відповідного мобільного оператора.  
6.4. Організатор Акції залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Акції.  
6.5. Грошовий еквівалент вартості призів не видається.  
7. Призи для Учасників Акції.  
7.1. Розіграш призу проводиться серед найкращих учасників, зареєстрованих в Участі в Акції,  які за весь період акції придбали, у компаній партнерів Організатора Акції, не менш 500 комплектів фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S + чи замків Door Line DL ТМ AXOR. Реєстрація учасників завершується 31 грудня 2018.  
Вибір найкращих учасників Акції здійснюється шляхом відбору перших 100 (ста) учасників Акції, які набрали найбільшу кількість балів, серед зареєстрованих Учасників Акції, на 31.12.2018 року.   
7.2. Факт підтвердження придбання виробів з комплектом фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S + чи замків Door Line DL ТМ AXOR у партнерів Організатора акції, підтверджується інформацією від партнерів Організатора акції.  
7.3. Призовий фонд Акції включає такі найменування призів: 
- проектор Epson для презентацій і домашнього кінотеатру
- Кофемашина для дилерського салону
- Apple iPhone X 256Gb Space Gray
- Путівка на двох RADISSON BLU RESORT, БУКОВЕЛЬ

- Путівка на двох на гірськолижний курорт Кіцбюель, Австрія.
7.4. Зовнішній вигляд призів може відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах.  
8. Порядок визначення переможців.  
8.1. Визначення переможців Акції здійснюється Комісією з представників Організатора Акції 26 січня 2019.
8.2.  Переможці Акції визначаються шляхом випадкового вибору серед усіх присутніх учасників акції шляхом випадкового вибору  карток Учасників акції, які будуть знаходитися в лототроні.   
8.3. Кожен Учасник Акції отримує одну Картку Учасника за кожні повні 500 (п’ятсот) придбаних комплектів фурнітури Komfort Line K-3, Smart Line S + чи замків Door Line DL ТМ AXOR у компаній партнерів Організатора акції.  
8.4. Картки Учасника з одним номером ID приймають участь в розіграші лише один раз.  
8.5. Учасники, які бажають взяти участь у розіграші призів кладуть отримані картки зі своїм  ID в лототрон. Особа, яка проводить розіграш, перемішує наявні в лототроні  картки. Для розіграшу кожного призу (п. 7.3 цього Положення) Особа, яка проводить розіграш, витягує з лототрону  картку та оголошує номер цієї картки.  У випадку, якщо Особа, яка проводить розіграш, при розіграші наступного призу витягує картку з ID учасника який вже виграв приз, то Особа, яка проводить розіграш, знов перемішує наявні в лототроні  картки та витягує наступну картку до тих пір, поки з лототрону не буде витягнута картка з іншим ID.  
9 . Умови вручення призів.  
9.1. Призи вручаються Учасникам у день визначення переможців Акції – 26 січня 2019 року, але не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту оголошення переможців, при пред'явленні ОРИГІНАЛУ та копії паспорта та ідентифікаційного коду;  
9.2. Отримання призу, згідно з умовами цього Положення, здійснюється шляхом підписання між переможцями Акції та Організатором Акту про вручення призу (виграшу). Підписання Акту про вручення призу здійснюється протягом 7 (семи) календарних днів з дня, в який Учасників Акції визначили переможцями Акції. Організатор має право змінити терміни, час і місце підписання Акта про вручення призу, повідомивши про це переможців Акції в розумні терміни усно за номером мобільного телефону, який вказаний переможцями Акції в Анкеті Учасників Акції, яка містить особисті дані Учасника Акції (ПІБ, адреса, номер телефону та інше).    
9.3. Перед підписанням Акту про вручення призу (виграшу) переможці Акції зобов'язані пред'явити представнику Організатора оригінали паспорта громадянина України та ідентифікаційного податкового номера, а також надати копії всіх сторінок паспорта громадянина України, ідентифікаційного податкового номера.  
9.4. Якщо переможець Акції, який з'явився з метою підписання Акта про вручення призу (виграшу), не пред'явив Організатору оригіналу паспорту громадянина України та/або оригінал ідентифікаційного податкового номера, та/або не звернувся до Організатора з метою підписання Акта про вручення призу (виграшу), та/або не забезпечив отримання (вивезення) призу (виграшу)  в терміни, час і за адресою, згідно п.п. 8.1, 9.2 цього Положення, такий переможець втрачає можливість безкоштовного і безоплатного отримання призу в рамках цієї Акції та на умовах, визначених у розділі 9 цього Положення. При цьому переможець Акції не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації та приз залишається у власності Організатора.    
9.5. У разі відмови переможця Акції від отримання призу, згідно з умовами цієї Акції переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації. Такий приз залишається у власності організатора.  
9.6. Передача Переможцю призу (виграшу) здійснюється протягом дня, який зазначений Організатором Акції та після підписання Акту про вручення призу (виграшу).  
10. Інші умови.  
10.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення або зміни Правил буде здійснено на офіційному сайті компанії http://www.axorindustry.ua.  
10.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші, не залежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.  Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, страйки, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.  
10.3. Організатор не вступає в суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призів.  
10.4. Реєстрацією заповненої анкети на офіційному сайті http://www.axorindustry.ua Учасники Акції підтверджують свою згоду на використання свого імені та прізвища Організатором, на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) з їх участю в рамках Акції без будь - якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані і використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях способом і методами, що не порушують чинне законодавство України. Залишаючи свої дані у формі реєстрації, учасник автоматично підтверджує свою згоду на зберігання, обробку та використання персональних даних відповідно до чинного законодавства України.  
10.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов цього Положення, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цим Положенням, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.  
10.6. Учасники, які не виконали умови цього Положення, не можуть бути визнані переможцями Акції.  
10.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цьому Положенні, а також зобов'язуються виконувати його умови .  
10.8. Переможці Акції не можуть передати право безкоштовного і безоплатного отримання призів в рамках цієї Акції та на умовах цього Положення, третій особі.  
10.9. Отримані призи обміну та поверненню не підлягають. Організатор і Замовник не несуть гарантійні зобов'язання щодо призів, отриманих в рамках цієї Акції та на умовах, зазначених в цьому Положенні.  


Генеральний директор   ТОВ «Аксор Індастрі»

Осман Йилмаз