Вхід до особистого кабінету

19.04.2017

Компанія AXOR INDUSTRY отримала звання «Бренд Року-2017»

Компанія AXOR INDUSTRY отримала звання «Бренд Року-2017»

12 квітня 2017 року компанія AXOR INDUSTRY була нагороджена однією з найбільш очікуваних нагород для будь-якої торгової марки України - «Бренд Року-2017». Бренд AXOR здобув перемогу в номінації «Бездоганна якість».

У своїй категорії AXOR змагався з найкращими брендами країни - і в ході досліджень, які включали в себе аналіз ринку і конкурентного середовища, ступінь присутності бренду і лояльність споживачів, отримав гідну оцінку 5-річної праці всієї команди компанії і визнання бездоганної якості фурнітури AXOR. Завдяки плідній співпраці з виробниками вікон компанія AXOR INDUSTRY створює якісний український продукт, формуючи тим самим значний внесок в розвиток майбутнього України.

«Не дивлячись на те, що економіка нашої країни переживає не найкращі часи, - коментує Едем Хаурмаджі, керівник відділу продажів AXOR INDUSTRY в Україні, - наша компанія з упевненістю дивиться в майбутнє і відкриває для себе нові можливості і нові ринки. AXOR - єдиний завод повного циклу з виробництва фурнітури для вікон і дверей на території країн колишнього СНД. Якість фурнітури AXOR підтверджено сертифікатами, нагородами і позитивними відгуками наших клієнтів, тому ми, як український продукт, на сьогоднішній день складаємо гідну конкуренцію європейським брендам в Україні і націлені невдовзі зайняти впевненні позиції і на світовому ринку».
  
axor_brandroku_2017_3.jpg

Змінюючи у свідомості споживачів розуміння того, що вікно з української фурнітурою AXOR може і повинно бути якісним, компанія AXOR INDUSTRY в цілому сприяє розвитку віконного ринку, оздоровленню економіки країни і покращенню життя кожного українця.

 axor_brandroku_2017_2.jpg

«Перемога в конкурсі« Бренд Року-2017 », - резюмує Едем Хаурмаджі, - дає нашій компанії додаткову мотивацію тримати високу планку у виробництві продукції AXOR і черговий стимул у досягненні нових вершин в обраному напрямку».