Вхід до особистого кабінету

ФОТОКОНКУРС:"POWERED by AXOR-2021"Беріть участь у конкурсі «Powered by AXOR - 2021»!

Надіслати фотоНадсилайте фотографії зданих в експлуатацію будівельних об'єктів, при склінні яких була використана фурнітура AXOR, та вигравайте призи від AXOR!

Протягом року ми будемо підбивати проміжні підсумки і визначати за підсумком кожного етапу 3-х головних переможців конкурсу, а також учасників, які отримають заохочувальні призи.

Учасником конкурсу може бути будь-яка віконна чи будівельна компанії, які реалізовують ПВХ конструкції з фурнітурою AXOR.

Територія проведення конкурсу - Україна (за винятком територій, непідконтрольних Україні).

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ 
1. Учасники конкурсу повинні надіслати фотографії зданих в експлуатацію будівельних об'єктів, при умові, якщо об’єкт був засклений з використанням фурнітури AXOR. Фотографїї повинні надсилатися на ел. адресу shop@axorindustry.com з поміткою «Powered by Axor».

2. У листі з фотографіями потрібно вказати наступну інформацію:
- назва об'єкту (призначення),
- місцезнаходження об'єкту,
- вказати свої дані (ПІБ, найменування компанії, номер контактного телефону).

3. Учасники конкурсу повинні бути підписані на сторінку AXOR INDUSTRY у мережі Facebook, а також зробити репост (публікацію) новини про конкурс.

ВИМОГИ ДО ФОТОГРАФІЙ 
1. Формат зображення – jpeg, png
2. Розмір від 800*1000 пікселей, але не більше ніж 5 Мб.
3. Об'єкт зйомки: фасад будівлі - обов'язково, проектне фото об'єкта (комп'ютерна графіка) і фото стулки вікна - бажано.
4. Приймаються фотографії тільки зданих в експлуатацію проектів!

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 
Протягом року будуть підбиватися проміжні підсумки конкурсу. За підсумком кожного етапу конкурсу будуть визначені 3-х головних переможців (по 1 переможцю у кожній номінації). А також будуть вручені заохочувальні призи.

Номінації:
1. Найкраще об'єктне будівництво.
2. Найкраще котеджне будівництво. 3. Найкраща реконструкція будівель.

Призи для розіграшів:

Головний приз у кожній категорії -
перфоратор Bosch Professional*


Power_bank.pngЗаохочувальний приз за участь у конкурсі -
Power Bank 6000 мА/год**Призи, зображені на фотографіях, можуть відрізнятися від оригіналу.
ТЕРМІНИ І ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ І РОЗІГРАШІВ
1. Конкурс проводиться з 01.01.21 по 30.12.21
2. Призери за номінаціями визначаються по закінченні кожного етапу конкурсу шляхом випадкового вибору на сайті www.random.org

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПРИЗУ 

1. Представник Організатора зв'язується з переможцем за телефон, який був вказаний при реєстрації учасника в його листі, і погоджує дату, час і місце вручення призу.
2. Приз вручається учаснику не пізніше 10 (десяти) календарних днів з моменту оголошення переможця, при пред'явленні документів, що підтверджують особу: оригінал паспорта (закордонного паспорта) громадянина України та ідентифікаційний податковий номер.
3. Отримання призу, згідно з умовами даних Правил, здійснюється шляхом підписання між переможцем Конкурсу та Організатором Акта про вручення призу (виграшу). Підписання Акту про вручення призу здійснюється протягом 10 (десяти) календарних днів, з дня в який учасників Конкурсу було визначено переможцями. Підписання Акту про вручення призу здійснюється на території Організатора або на території його представника. Організатор має право, змінити терміни, час і місце підписання Акта про вручення призів, повідомивши про це переможців Конкурсу в розумні терміни усно за номерами мобільних телефонів, які були вказані переможцями в листі при реєстрації у Конкурсі.
4. Для підписання Акту про вручення призу (виграшу) переможець Конкурсу повинен з'явитися за адресою та у час, зазначені Організатором, згідно цих Правил. Перед підписанням Акту про вручення призу (виграшу) переможець Конкурсу зобов'язаний пред'явити представнику Організатора оригінали паспорта (закордонного паспорта) громадянина України та ідентифікаційного податкового номера, а так само надати копії всіх сторінок паспорта (закордонного паспорта) громадянина України, ідентифікаційного податкового номера.
5. Якщо переможець Конкурсу, який з'явився з метою підписання Акта про вручення призу (виграшу), не пред'явив Організатору оригінали паспорта (закордонного паспорта) громадянина України та / або оригінал ідентифікаційного податкового номера, та / або не звернувся до Організатора з метою підписання Акта про врученні призу (виграшу) в терміни, час і за адресою, згідно цих Правил, переможець втрачає можливість безкоштовного і безоплатного отримання призу у рамках цього Конкурсу та на умовах, зазначених в цих Правилах. При цьому переможець Конкурсу не має право вимагати від Організатора будь-якої компенсації.
6. У разі відмови переможця Конкурсу від отримання призу, згідно з умовами цього Конкурсу, переможець не має право вимагати від Організатора будь-якої компенсації.
7. Передача Переможцю призу (виграшу) здійснюється після підписання Акту про вручення призу (виграшу).
8. Після підписання Акту про вручення призу (виграшу) переможець зобов'язаний скласти Розписку про одержання призу, відповідного до комплектації моделі призу і про відсутність будь-яких претензій до Організатора Конкурсу.
9. У разі, якщо переможець Конкурсу з яких-небудь причин не може з'явитися або не з'явився у зазначені Організатором час і місце для підписання Акту про вручення призу (виграшу), та / або не може виконати інші умови, передбачені цими Правилами, переможець втрачає можливість безкоштовного і безоплатного отримання призу у рамках цього Конкурсу та на умовах цих Правил, при цьому цей приз залишається у власності Організатора.
10. Переможець Конкурсу не може передати право безкоштовного і безоплатного отримання призу, у рамках цього Конкурсу та на умовах цих Правил, третій особі.
11. Отримані призи обміну та поверненню не підлягають. Призи не мають грошового еквіваленту і не можуть бути видані у вигляді нього. Організатор не несе гарантійні зобов'язання за призи, які були отримані у рамках цього Конкурсу та на умовах, зазначених у цих Правилах.
12. Якщо у строки, зазначені в Акті про вручення призу (виграшу), переможець не виконав зобов'язання з приймання призу, Акт буде вважатися розірваним. Внаслідок такого розірвання, вищевказаний приз залишається у власності Організатора, при цьому переможець Конкурсу не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації та / або пред'являти будь-які претензії до Організатора Конкурсу.
13. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення або зміни Правил буде опубліковано на сайті компанії AXOR INDUSTRY - axorindustry.com і на сторінці AXOR INDUSTRY в Facebook.
14. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші, не залежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Конкурсу.
15. Організатор не вступає в суперечки, які можуть виникнути між учасниками Конкурсу щодо призів.
16. Конкурсант, беручи участь у конкурсі, автоматично підтверджує, що він має необхідний обсяг прав на здійснення такої зйомки, на використання та поширення таких фотографій, і не порушує вищевказаними діями права третіх осіб. Відправляючи фотографії, учасник Конкурсу погоджується з тим, що компанія AXOR INDUSTRY може далі використовувати фотографії на свій розсуд, у тому числі, але не виключно викладати на офіційному сайті з поміткою: «у даних віконних конструкціях була використана фурнітура AXOR INDUSTRY»
17. Порядок проведення Конкурсу, ці Правила, а також будь-яка діяльність, пов'язана з Конкурсом регулюються законодавством України.
18. Усі спірні питання, що стосуються цього Конкурсу, регулюються відповідно до чинного законодавства України.
19. Ці Правила є єдиними офіційними правилами даного Конкурсу. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення такого тлумачення та / або роз'яснення приймається безпосередньо і виключно Організатором Конкурсу.
20. У разі виникнення питань у учасників Конкурсу, останні можуть задати їх Організатору Конкурсу за електронною адресою: shop@axorindustry.com 
21. Участь у Конкурсі є добровільною. Беручи участь у Конкурсі, учасник підтверджує, що повністю ознайомлений і згоден з цими Правилами, зокрема, але не обмежуючись нижченаведеним, підтверджує свою згоду:
- на зберігання, обробку та використання персональних даних відповідно до чинного законодавства України. Залишаючи свої дані у формі реєстрації, учасник автоматично підтверджує свою згоду на зберігання, обробку та використання персональних даних відповідно до чинного законодавства України;
- на участь у рекламних інтерв'ю про участь у Конкурсі, у тому числі для радіо і телебачення чи для інших засобів масової інформації, також для здійснення Організатором та / або третіми особами за завданням Організатора фото- і відеозйомки учасника, а також на використання створених фото- і відеозаписів з учасником без отримання додаткової згоди на таке використання і без сплати будь-якої винагороди за таке використання, у тому числі у засобах масової інформації, зокрема, у рекламних цілях, з правом передачі права використання зазначених фото- і відеозаписів з учасником третім особам;
- на одержання від Організатора або уповноважених ним осіб послуг у вигляді отримання інформаційних SMS, email-розсилок, пов'язаних з проведенням Конкурсу;
- на здійснення Організатором, а також уповноваженими ним особами збору, обробки (у тому числі із застосуванням автоматизованих засобів), зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Конкурсу власних персональних даних учасників з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження. Згода діє до 31 грудня 2021 року.
22. Учасник Конкурсу володіє всіма правами, передбаченими законодавством України, у зв'язку з обробкою його персональних даних.
23. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та / або спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
24. Учасники, які не виконали ці Правила, не можуть бути визнані переможцями Конкурсу.
25. Своєю участю у Конкурсі учасники Конкурсу підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати ці Правила.